Yemek Odası Takımları

    • 01

Yemek Odası Takımları Hakkında

Yemek odası; ailenizle ve arkadaşlarınızla en güzel sofraları paylaşabileceğiniz anları paylaşabileceğiniz yerlerdir. Her sofrada en güzel anılarınıza yenilerini eklerken yemek odanızın hem şık hem de konforlu olmasını istemez misiniz?

Yemek odaları; yemek masası, sandalyeler, vitrinler, konsollar, aynalar, tv üniteleri, sehpalar, kitaplık gibi mobilyalarını bir araya getirilerek oluşturulabileceği gibi takım olarak da tercih edilebilir. Evinizin bu önemli bölümünü zevkinize göre dilediğiniz gibi tasarlayabilirsiniz. Yemek odası takımlarıyla evinize yenilik ve tarz katabilirsiniz. Yemek odalarında misafirlerinize şık davetler verebilir, onları layıkıyla ağırlayabilirsiniz.

Yemek masası, sandalyeler, vitrinler, konsollar, aynalar gibi mobilyaları ve dekoratif aksesuarları bir arada tutan yemek odası takımları arasından seçim yapabilirsiniz. Evinizin odalarını tasarlarken mobilyaları tek tek seçmek yerine bir arada bulabileceğiniz yemek odası takımları, son zamanlarda daha çok tercih ediliyor.

Yemek odası takımları, dekorasyonun vazgeçilmez unsurlarından biridir. Dekorasyonda minimal çizgilerin daha çok tercih edilmesi ile tasarım çeşitliliğini artırarak sade ve şık ortamlar yakalamanızı sağlayan yemek odası tasarımları daha fonksiyonel kullanım sağlarken tarzınızı da yansıtabilmenizi sağlıyor.

Evinizin baş tacı olmaya hazır yemek odası takımları; seçkin ve şık tasarımlarıyla bütün dekorasyon tarzlarına anında uyum sağlıyor. Bütün öğünlerinize huzur ve tarz katacak yemek odası takımlarını Kelebek Mobilya’da bulabilirsiniz. Yemek masalarını ve mutfak masalarını uygun sandalyeler ile kombinleyebilir, salonda ya da mutfakta kullanabilirsiniz.

Yemek odanızı tasarlarken öncelikle kaç kişilik bir masaya ihtiyacınız olduğunu belirlemelisiniz. Sonrasında ise satın almak istediğiniz masa ve sandalyelerin yemek odanızın boyutuna uygun olduğundan emin olmalısınız. Dar odalar için açılabilir yemek masalarını tercih edebilirsiniz. Yemek odası takımlarını bütün olarak sipariş verebilir ihtiyacınıza göre, tv sehpası, konsollar, vitrinler gibi parçaları ayrı olarak sipariş verebilirsiniz. Yemek odası takımlarında sandalye döşeme kumaş renklerinin ve desenlerinin belirli bir konseptte olması, eviniz dekorasyonunda güzel bir bütünlük yakalamanıza yardımcı olur.

Yemek odası takımlarınızı koltuk takımları, köşe takımları gibi oturma grubu mobilyalarıyla ve vitrin ve konsollar, tv üniteleri, sehpalar, aynalar, kitaplıklar, halılar, aydınlatmalar gibi dekoratif aksesuarlarla bir konsept oluşturabilirsiniz.

Devamını Oku
Hızlı ve Kolay EVDEN ALIŞVERİŞTE KELEBEK GÜVENCESİ
Ücretsiz Teslimat ÜCRETSİZ TESLİMAT MONTAJ
0850 800 34 87 SORULARINIZ İÇİN CANLI DESTEK HATTI
Güvenli Ödeme 100% GÜVENLİ ALIŞVERİŞ
Visa Card Master Card Bkm Express Garanti Bonus Card Maximum Card Advantage Card Axess Card Card Finans Paraf Card Yapıkredi World Card Bank Card