{ "type": "identify", "data": { "id":"None", "user": { "email": "d41d8cd98f00b204e9800998ecf8427e", "signupDate": "", "gender": "", "permission": "no" } } }
{ "type": "pageViewed", "data": "" }
{ "type": "gtmStart" }

Modayı Kelebek İle Takip Edin

Hayatın her alanında bir ifade biçimi veya bir tarzı daha detaylı vurgulamak için aksesuarlardan faydalanırız. Bizler kendimizi bazen bir saat bazen sade bir kolye belki bazen rengarek bir şapkayla ifade ederiz. Aksesuarlar, bazen kendi başına bir bütün veya bir bütünün tamamlayıcı nesnesi olarak hayatlarımızda yer alır. Biz, evlerin yaşayan mekanlar olduğuna inanıyoruz. Bu fikirden yola çıkarak, evlerde bulunan mobilyalara eşlik edecek, yaşam alanlarının tarzına daha fazla anlam katacak olan Kelebek Dekor konseptini yarattık. Kelebek Dekor konseptinde evinizin ve sizin tarzınızı tamamlayacak, sınırsız seçenekte ürünler keşfedeceksiniz. Eviniz bu yeni konsepte aşık olacak.


Halılar Halılar
Dekoratif Aksesuarlar Dekoratif Aksesuarlar
Oda Kokuları Oda Kokuları
Dekoratif Obje ve Biblolar Dekoratif Obje ve Biblolar
Tablolar Tablolar
Oyuncaklar Oyuncaklar
Abajurlar Abajurlar
Lambaderler Lambaderler
Aydınlatmalar Aydınlatmalar
Obje & Biblo Obje & Biblo
Sarkıt & Tavan Aydınlatması Sarkıt & Tavan Aydınlatması
Kırlent Kırlent
Online'a Özel Ürünler Online'a Özel Ürünler
Tüm Dekor Ürünleri
Kelebek

RENKLERİN UYUMU

Ev dekorasyonunun en önemli kurallarından biridir belki de renkler. Bütünlüğü, ahengi ve kendinizi en rahat hissettiğiniz atmosferi sağlayabilmeniz için seçimleriniz önemli. Mat ya da parlak, soğuk ya da sıcak tonlar ile birçok renk arasından sizi en iyi ifade edeni seçin. Modanın ruhunu yakalayanlardansanız pastel ve yumuşak tonlarda karşıt renklerin birlikteliğini elde edip mutluluğu bulacaksınız.


DOĞAL FORMLAR

Tabiatın kusursuz estetik yapısını evinizin tamamlayıcısı olarak tasarlıyor. Kapının dışındaki bütün karmaşayı ve kalabalığı ardınızda bırakın. Evinize attığınız her adımda, ruhunuzu huzurun ana kanyağı olan doğayla besleyin. Dinginlik veren doğal detaylarla evinizin eksik olan tamamlayıcısını, doğal dokuların hâkim olduğu minimalist İskandinav stilinde bulun.


ANTİK IŞILTI

Evinizden başlayan tarih yolculuğunda size eşlik edecek olan vintage tasarım ürünleriyle geçmişin izlerini bugünün kalitesiyle deneyimleyin. Tasarım harikası antik modellerle nostaljinin rüzgârına kapılın. Evinizde yapacağınız her değişiklik yeni bir başlangıcın heyecanıyla hayatınıza pozitiflik katacak. Modern dekorasyonların yeni trendde vazgeçilmez renk skalası olan mavi ve kırmızının pastel tonlarıyla mükemmel tasarımları renklendirin. Mobilya seçimi kadar önemli olan renk seçiminde de modayı takip edenlerdenseniz bu tonları evinizin her yerine görmek isteyeceksiniz.


HUZURLU & MİNİMAL

"Az eşya, çok huzur” mottosunu benimseyenler için minimalist tasarımlar, vazgeçilmezler listesinde ilk sırayı alacaktır. Sade ve yalın renk tonlarıyla natüralist detaylar bir arada. Gereksinimlerin estetikten daha çok ön planda olduğu ve kullanışlılık esaslı konseptlerde aradığınız minimalist düzeni şıklıkla bir arada bulacaksınız.


SAF SADELİK

Hayatın kaosundan ruhunu arındırmak isteyenlere sadeliğin ve saflığın en mükemmel tonlar ve tasarımlarla kurduğu birlikteliği sunuyor. Kalabalıktan uzak modellerle evinizde zarafetin ince meltemini hissedin. Bu sadeliğin yalın renk tonlarıyla ortaya çıkardığı manzaraya hayran kalacaksınız. Zihninizin tüm yorgunluğundan kurtulmak ve meditasyon etkisiyle iç dünyanızda huzuru bulmak için henüz geç değil.