{ "type": "identify", "data": { "id":"None", "user": { "email": "d41d8cd98f00b204e9800998ecf8427e", "signupDate": "", "gender": "", "permission": "no" } } }
{ "type": "pageViewed", "data": "" }
{ "type": "gtmStart" }

Kelebek Bebek, Çocuk ve Genç Odaları


Genç Odası Takımları
Bebek Odası Bebek Odası
Çocuk Odası Çocuk Odası
Genç Odası Genç Odası
Çalışma Masaları Çalışma Masaları
Dolaplar Dolaplar
Karyolalar Karyolalar
Kids Takımları Kids Takımları
Kitaplıklar Kitaplıklar
Sandalyeler Sandalyeler
Komodinler Komodinler
Şifonyerler Şifonyerler
Tüm Kids Ürünleri
Kelebek

Kelebek Kids'in Sevgiyle Büyüten, Eğlenceli Montessori Dünyası

Kelebek Kids Takımları

Carpa Çocuk Odası: Kelebek Kids'in Sevgiyle Büyüten, Eğlenceli Montessori Dünyası

 

Çocuk eğitim ve yaşam alanlarında yükselen bir trend olan Montessori yaklaşımı, Kelebek Kids Çocuk Odaları'nın kalbinde yer alıyor. Carpa Çocuk Odası serimiz, doğanın renkleri ve dokularından ilham alarak çocukların hayal dünyasını ve oyunlarını zenginleştiren tasarımlar sunuyor. Açık meşe ahşabın doğallığı ve pastel tonlarda yeşil ile kiremit turuncusunun uyumlu birleşimi, Kelebek Kids markasının imzası olarak çocuk odalarına zarif ve sakin bir atmosfer kazandırıyor.

 

Çocuklarımızın odalarında geçirdikleri her anın değerli olduğunun bilinciyle, güvenlik unsurlarına da özel bir önem veriyoruz. Standart ürünlerden ayrılarak, tasarımlarımızda sivri köşeleri yumuşatarak çocuklar için daha güvenli bir ortama dönüştürüyoruz. Kelebek Kids Carpa Çocuk Odası, çocuklara rahatlık ve güven içinde büyüyebilecekleri, hayallerini serbestçe ifade edebilecekleri bir dünya vaat ediyor.