{ "type": "identify", "data": { "id":"None", "user": { "email": "d41d8cd98f00b204e9800998ecf8427e", "signupDate": "", "gender": "", "permission": "no" } } }
{ "type": "pageViewed", "data": "" }
{ "type": "gtmStart" }
Mutlu Köşeler

Mutlu Köşeler

Mutlu Köşeler


Evin, en çok zaman geçirdiğimiz alanlarından biri salondur. Akşam işten geldiğimiz gibi günün yorgunluğunu atmak için oturduğumuz, arkamıza yaslanıp derin bir nefes aldığımız, hafta sonu kahvemizi içip kitabımızı okuduğumuz ya da arkadaş buluşmalarında en güzel sohbetleri ettiğimiz salonumuzun konforlu olması ve bizi yansıtması oldukça önemlidir.


Hem geniş hem de dar yaşam alanlarında sık tercih edilen, konforu ve şıklığı ile adeta salonlarınızın yıldız parçası olan köşetakımları, Kelebek Mobilya farkıyla evinize kadar gelmeye ve en mutlu anlarınıza tanıklık etmeye hazır.


Kelebek Mobilya olarak, yaşam alanlarında köşe takımı tercih etmeyi sevenler için keyifli bir derleme hazırladık.

Hem Çok Fonksiyonlu Hem de Çok Rahat

Mutlu Köşeler

Ufak yaşam alanları, her detayın özenle düşünülmesini gerektirir. Dar alanlar için ideal olan köşe takımları, hem konforlu olmalı, hem depolama alanı sunmalı hem de gerekli anlarda çift kişilik bir yatağa dönüşebilmelidir. Biz de tüm bu ihtiyaçları aynı anda karşılamak ve yaşam alanlarınıza şıklık ve konfor katmak amacıyla Marino Köşe Takımı’nı ürettik.  Yalın ve rafine tarzını, kullanışlılığıyla birleştiren Marino Köşe Takımı  evinizin vazgeçilmez bir parçası olmaya hazır.

Zamansız Bir Tasarım

Mutlu Köşeler

Minimal çizgiler doğrultusunda tasarlanan Piena Köşe Takımı, keten kumaşları ve zengin kırlentleri ile doğallık ve şıklığı buluşturuyor. Ters makas yatak mekanizması ile evinizde aradığınız konforu fonksiyonellikle buluşturan Piena Köşe Takımı ,  koleksiyona uyum sağlayan ayak tasarımı ile oturma odalarınızda tarz bir bütünlük sağlıyor.
Çağdaş tasarımını fonksiyonellikle birleştiren Zelica Köşe Takımı, köşe takımlarında aranan birçok ihtiyacı karşılayacak yönde tasarlanmıştır. Zelica Köşe Takımı  çift kişilik, çok geniş bir yatak olabilir ayrıca sandık özelliği de bulunmaktadır.

Siz de uzun süre kullanabileceğiniz, zamansız bir tasarım arayışındaysanız ve konforu da şıklık kadar önemsiyorsanız tercihinizi Piena ya da Zelica’dan yana kullanabilirsiniz.

Dar Alanlara, Pratik Çözümler

Mutlu Köşeler

Minimal tasarımı ve fonksiyonel yapısı ile öne çıkan Alba Köşe Takımı ile dar alanları artık daha kullanışlı ve şık birer yaşam alanına dönüştürüyor. P tipindeki kol tasarımı ve sırt minderlerinde bulunan çektirme dikiş detaylarıyla, şık bir görünümü olan Alba Köşe Takımı , keten gövde kumaşları ve kırlent kumaşları ile günümüz trendlerinden izler taşıyor. Dilediğiniz zaman çift kişilik yatak haline getirebileceğiniz ya da depolama alanı olarak da kullanabileceğiniz bu çok özel köşe takımı, Kelebek Mobilya farkıyla evinize kadar geliyor.

Dar alanınınız için rahatlıkla kullanabileceğiniz bir diğer modelimiz olan Orion Köşe Takımı 'nı ister sağ isterseniz de sol köşede konumlandırabilirsiniz. İki faklı seçenek sunan bu model ile, yaşam alanınız çok daha fonksiyonel ve geniş bir hale gelebilir.

Dilediğiniz Köşeyi, İstediğiniz Gibi Tasarlayın

Mutlu Köşeler

Olağanüstü modülerlik ve esneklik, sayısız dekorasyon seçeneği ile Cornelli Köşe Takımı 'nda buluşuyor. Yüksek konforlu dolgun yapısı, yumuşak kumaş dokusu, kuş tüyü sünger kullanımı ve tekli modülünde kullanılan ayak mekanizmasıyla konforu evinize taşıyan Cornelli, geniş oturumlu tasarımıyla rahatlığı maksimum seviyeye çıkarıyor. Bu modeli diğerlerinden farklı kılan en önemli özelliklerden biri ise, ara modülde kullanılan USB, kablosuz şarj özelliği ile kesintisiz bir keyif sunmasıdır.

İşlevselliğiyle dar mekanları ferahlatmayı planlayan Minolia Köşe Takımı da aynı Cornelli gibi sayısız dekorasyon seçeneği sunuyor ve tarzınızı kişiselleştirme fırsatı sağlıyor.

Evinizin Kullanım Alanı Genişliyor!

Mutlu Köşeler

Evinizde, minimal tasarımlar kullanmak ve ferah bir görünüm yakalamak istiyorsanız, mobilya tercihinizi buna göre yapmanız büyük önem taşır. Ilia Köşe Takımı , minimalist çizgilerin ustalıkla birleştiği ve aynı zamanda çift kişilik yatağa da dönüşebilen oldukça fonksiyonel bir modeldir. Ayrıca iki adet usb girişi, kumandalık ve gazetelik gibi özelikleriyle, aynı anda birçok çözüm sunabilir.Evinizde mutlu köşeler yaratmanız ve keyifli, güzel anılar biriktirebilmeniz için Kelebek Mobilya olarak her zaman buradayız.

Geri İleri