{ "type": "identify", "data": { "id":"None", "user": { "email": "d41d8cd98f00b204e9800998ecf8427e", "signupDate": "", "gender": "", "permission": "no" } } }
{ "type": "pageViewed", "data": "" }
{ "type": "gtmStart" }

Modern ve Şık Oturma Grupları


Rahat ve Fonksiyonel Köşe Takımları


Kelebek oturma grupları ve köşe takımları ile evinizde konfor ve şıklığı bir arada yaşayın. Modern tasarımlar, kaliteli malzemeler ve fonksiyonel çözümlerle oturma odanıza şıklık katın. Her zevke ve ihtiyaca uygun koltuk takımları, köşe takımları ve oturma grupları ile evinize estetik bir dokunuş katarken evinizdeki rahatlığı en üst seviyeye çıkaracak eşsiz tasarımları keşfedin!

ÇEYİZ SETİ 1 ÇEYİZ SETİ 1
ÇEYİZ SETİ 2 ÇEYİZ SETİ 2
ÇEYİZ SETİ 3 ÇEYİZ SETİ 3
ÇEYİZ SETİ 4 ÇEYİZ SETİ 4
ÇEYİZ SETİ 5 ÇEYİZ SETİ 5
Kelebek

Modern Tasarımlar ile Evinizi Yenileyin


Kelebek Oturma Grupları ve Takımları ile evinize hem şıklık hem de konfor kazandırın. Her zevke ve ihtiyaca uygun koltuk takımları, köşe takımları ve oturma grupları ile evinizin atmosferini değiştirmek ve misafirlerinizi etkileyici bir ortamda ağırlamak için yenilikçi tasarımlarımızı keşfedin.


Konfor ve Estetiği Bir Arada Sunan Çözümler


Kelebek, oturma grupları ve takımları konforu ve estetiği bir araya getiriyor. Yumuşak dokular, ergonomik tasarımlar ve dayanıklı malzemelerle üretilen Kelebek oturma grupları ile evinizde hem günlük kullanımda hem de özel günlerde rahatlığın keyfini çıkarın.


Her Zevke ve İhtiyaca Uygun Seçenekler


Kelebek oturma grupları ve koltuk takımları arasından minimalist, klasik veya modern tarzda seçimler yaparak evinizin dekorasyonuna ve yaşam alanınıza yeni bir soluk getirin. Kelebek’in estetik ve fonksiyonel tasarımları ile oturma odanızı yeniden yaratın.