{ "type": "identify", "data": { "id":"None", "user": { "email": "d41d8cd98f00b204e9800998ecf8427e", "signupDate": "", "gender": "", "permission": "no" } } }
{ "type": "pageViewed", "data": "" }
{ "type": "gtmStart" }
Kelebek

Evimize ve kendimize vakit ayırdığımız bu dönemde evinize ve yaşam alanlarınıza şıklık, yenilik kaynak ve dekore etmek için Ücretsiz Mimari Destek hizmetimizden yararlanabilirsiniz.


0850 800 34 87 numaralı hattımızı ya da web sitemizdeki “Mağazalar” bölümünde yer alan size en yakın mağazamızın telefon numarasını arayarak "Ücretsiz Mimari Hizmet" ayrıcalığından siz de yararlanabilirsiniz.


Tercih ettiğiniz Kelebek mağazasının mimarı ile istediğiniz gün ve saate özel randevu oluşturarak ister mağazalarımızda ister sanal mağazamızda görüşebilir, yaşam alanlarınıza şıklık katacak Kelebekleri birlikte seçebilirsiniz.


Satın almak istediğiniz Kelebekleri online mağazamızda önceden belirlediyseniz mağazada buluşmaya gerek kalmadan mimarımızla görüşerek oda ölçülerinize göre size özel proje sunumu isteyebilirsiniz.


Kelebek Mobilya ürünlerinin evinizde nasıl duracağını mimarımızın size özel hazırladığı 3D sunumlarda görebilirsiniz. Mimarımızın hazırladığı üç boyutlu yerleşim planları ile evinize ve tarzınıza en uygun ürünleri, doğru renklerde ve tamamlayıcı ürünlerle birlikte daha kolay seçmenize yardımcı olacaktır.


Yepyeni Kelebeklerinizi hijyen kurallarına uygun olarak evinize teslim edelim.