{ "type": "identify", "data": { "id":"None", "user": { "email": "d41d8cd98f00b204e9800998ecf8427e", "signupDate": "", "gender": "", "permission": "no" } } }
{ "type": "pageViewed", "data": "" }
{ "type": "gtmStart" }
Özgürleşmek İsteyen Ruhunuza İyi Gelecek Dekorasyon Tüyoları!

Özgürleşmek İsteyen Ruhunuza İyi Gelecek Dekorasyon Tüyoları!

Biz pandemideysek ev dekorasyonumuz da değil ya… Özgürleşmek isteyen ruhumuza iyi gelecek dekorasyon tüyolarını duymaya ne dersiniz?


Sağlığımız üzerine zor zamanlardan geçiyoruz. Bu öyle bir dönem ki, daha önce deneyimlemediğimiz, hiçbir şeye benzetemediğimiz, hem fiziksel hem de psikolojik olarak üstesinden gelmesi zor bir dönem. Evet her işin başı sağlık. Covid-19 pandemisi, bize aslında sıklıkla söylediğimiz bu sözün gerçek değerinin ne olduğunu tüm çıplaklığıyla gösterdi. Başlıkta verdiğimiz içerikle bu girişin ne anlamı var diyorsanız, aslında anlatmak istediğimiz ‘evet her işin başı sağlık’. Sağlığımızı fiziksel olarak korumak durumunda olduğumuz gibi ruhsal olarak da korumamız gerek. Madem evlerdeyiz, madem alanımız dar, o zaman renklerin enerjisinden, kumaşların insanı rahatlatan dokularından, desenlerin zarafetinden, tasarımın rahatlatıcı etkisinden neden daha fazla faydalanmayalım ki?Salonlarımız; eş zamanlı çalışma ofislerimiz, eş zamanlı hobi alanımız, dinlenme ve rahatlama alanlarımız, hatta yaşamımızın tam da ortasına yerleşince bu değişiklik arzusu da kaçınılmaz hale geldi. Ofise gitmeden evden çalıştığımızda rahat koltuklara, yastıklara ihtiyaç duyduk. Hafta sonu zaman geçirmek üzere hobilerimizi gerçekleştirmek için konforlu masa ve sandalyelere ve hatta leke tutmayan halılara☺; sanal ortamda iş yaptığımız insanlara tabii ki derli toplu salonlar veya çalışma odaları gösterme zorunluluğunu da iliklerimize kadar hissettik.

Geri İleri