{ "type": "identify", "data": { "id":"None", "user": { "email": "d41d8cd98f00b204e9800998ecf8427e", "signupDate": "", "gender": "", "permission": "no" } } }
{ "type": "pageViewed", "data": "" }
{ "type": "gtmStart" }

Evinizi yenilemek ve dekore etmek istiyor, fakat onlarca Kelebek ürünü arasından evinizin tarzına en uygun olanları seçmekte zorlanıyor musunuz? Kelebek Mimarlık Hizmeti ile ücretsiz mimari destek alarak evinizin tarzı ve dekorasyon zevkinizle örtüşecek ürünleri çok pratik bir şekilde seçebilmeniz mümkün!
Evini Tasarla adlı uygulama kapsamında ister size en yakın Kelebek mağazasını arayarak veya WhatsApp üzerinden randevu oluşturun ve en yakın Kelebek mağazasında Kelebek mimarları ile buluşun, isterseniz de WhatsApp aracılığıyla görüntülü konuşma gerçekleştirerek Kelebek mimarları ile iletişime geçin. Her iki yöntemde de evinizin planını ve ölçülerini mimarlarımızla paylaştıktan sonra çizimi yapılan ve üç boyutlu yerleşim planlarını görebileceğiniz odalarınızda seçtiğiniz Kelebek ürünlerinin evinizde nasıl duracağı hakkında fikir sahibi olabilirsiniz.
Üstelik Kelebek mimarlarının size özel hazırlayacağı 3D sunumlarla beğendiğiniz Kelebek ürünlerinin evinize yerleştirilmiş halini görebilme keyfini yaşayacağınız Evini Tasarla adlı bu uygulama ile alışverişinizi tamamlayabilmeniz de mümkün.
Hemen Kelebek Mimarlık Hizmeti için 0850 800 34 87 numaralı hattımızı arayarak veya size en yakın mağazamızın telefon numarasını arayarak size en uygun gün ve saatte randevu oluşturun, zaman kaybetmeden güvenli bir şekilde alışverişinizi tamamlayın.