{ "type": "identify", "data": { "id":"None", "user": { "email": "d41d8cd98f00b204e9800998ecf8427e", "signupDate": "", "gender": "", "permission": "no" } } }
{ "type": "pageViewed", "data": "" }
{ "type": "gtmStart" }
Yeni Yıla Yenilikler İçinde Merhaba!

Yeni Yıla Yenilikler İçinde Merhaba!

Yeni Yıla “Yenilikler” İçinde Bir Merhaba


Yeni yılı yenilikler içinde geçirmenin uğuruna inanılır. Yeni dilekler, yeni kıyafetler, sevdiklerimizle hem onların hayatında yenilere yer açacak hem de yeni bir yılın gelişini hep birlikte kutlama anısını pekiştirecek sürpriz hediyeler paylaşmak, özel bir menü ile yılbaşına özel süslenmiş bir masada ailece yenen yemekler, yılbaşının hepimiz için olmazsa olmazıdır… Yılbaşında sadece bizim için değil tüm kültürler için ortak olan “yenilik”tir. Yeni bir yılı yenilikler içinde geçirmek için ise işe önce evimizden başlarız. Özellikle sevdikleriyle birlikte yenen yılbaşı akşamı yemeklerinin lezzetini bilenler, yeni yıl sofralarına da özellik katmaya bayılır.

Kelebek Mobilya da yeni bir yılı yenilikler içinde karşılamak isteyenlere özel iki farklı tarz ve konsept önerisi ile karşınızda! Yılbaşı sofralarının bereketini yeni yıla taşımak isteyenler, özellikle ailece yenen yemeklerin öneminin bir başka olduğu bu yılbaşı akşamında, kendi tarzınızdan ödün vermeden harika bir yılbaşı sofrası hazırlamaya ne dersiniz?

Yılbaşı’nın Tanıdık Yüzü: Country Sofralar

Yeni Yıla Yenilikler İçinde Merhaba!

İçimizi ısıtan, yeni yıl heyecanını ve sıcaklığını hafızalarımıza kazıyan yılbaşı görüntülerinin en çarpıcı yansımaları Kelebek Mobilya’nın Angelic Dark Yemek Odası Takımı’nda buluşuyor. Country tarzın gösterişten uzak samimi havası kuşkusuz yeni yılın da hepimiz için en tanıdık yüzü… Yılbaşı filmlerinin, kar altında ışıl ışıl süslemelerin, çam ağacı dekorunun, kırmızının, ekosenin ve ahşabın ortak dili country tarzın insanın içini ısıtan samimi ve sıcak dokusudur. Kelebek Mobilya Angelic Dark Yemek Odası Takımı ile bu sıcaklığı evinize taşıyor. Yılbaşı sofraları için bilindik olandan vazgeçemeyenlere ve tüm yılbaşı renklerini yine yeni yılın tüm anımsattıklarıyla birlikte sofrasına taşımak isteyenlere uyumlu bir konsept öneriyor.

Yeni Yıl Işıltısı: Lüks ve Gösterişli Dokunuşlar

Yeni Yıla Yenilikler İçinde Merhaba!

Gold ışıltıların büyüsü yılbaşı sofralarınızı süslesin istiyorsanız, sizin seçiminiz kesinlikle Serenity Yemek Odası Takımı olmalı. Yılbaşı akşamında sevdiklerinizle şık bir sofranın gösterişli ve lüks havasını yaşamanız için ihtiyacınız olan her şey bu takımda bir araya geliyor. Kelebek Mobilya Serenity Yemek Odası Takımı ile ışıl ışıl bir yılbaşı sofrasında yeni yılı karşılamak isteyenlere özel gold detayların ve lüks dokuların tümünü kullanıyor. Asaleti baş köşeye taşıyan siyahın üzerine işlenmiş motifler göz doldururken, hemen her parçada kullanılan gold detaylar büyüleyici ışıltısıyla baş döndürüyor.


Siz de geçtiğimiz yılın tüm sıkıntılarını geride bırakıp yeniliklere yepyeni bir yemek odası ile merhaba demek için Kelebek Mobilya’nın şık alternatiflerinden kendinize en uygun olanı seçebilirsiniz. Yeni yıldan en büyük dileğimizin sağlık olduğu bu yılbaşında, büyük ve kalabalık kutlamalar yapamayacak olsak da ailece yenecek yemeği keyfe dönüştürecek Kelebek seçeneklerine göz atmadan Yılbaşı sofranızı planlamayın.
Geri İleri