{ "type": "identify", "data": { "id":"None", "user": { "email": "d41d8cd98f00b204e9800998ecf8427e", "signupDate": "", "gender": "", "permission": "no" } } }
{ "type": "pageViewed", "data": "" }
{ "type": "gtmStart" }
Yaşam Alanlarınıza Eşsiz Bir Dokunuş

Yaşam Alanlarınıza Eşsiz Bir Dokunuş

Yaşam alanlarınızda country tarzın natürel tonlarıyla şık ve zarafete yer açın.

Angelic Dark özel serisi ile oturma, yatak ve yemek odalarınıza country tarzın gösterişten uzak samimi havasını yansıtan natürel tonlarıyla eşsiz bir dokunuşa imza atabilirsiniz.

Yatak odanıza country tarzı ile farklı bir yorum katmak isteyenlerdenseniz, Angelic Dark Yatak Odası Takımı’nda istediğiniz tüm özellikleri bulabilirsiniz. Country stilin modern dokunuşlarla süslenmesiyle elegant bir havaya bürünerek yatak odanıza zarafet ve konforu bir arada sunan Angelic Dark Yatak Odası, minimal çizgilerin ustalıkla ahşap üzerine işlenmesi sonucu muhteşem bir görüntü oluştururken, eskitme meşe rengine yer verilmesiyle birlikte ferahlatıcı bir etki yaratıyor. Farklı tarzların bir arada kullanılmasıyla dikkat çeken Angelic Dark Yatak Odası Takımı, karyola başlık bölümünde, ince işçilikle konumlandırılmış olan kapitone uygulaması ve eskitme gold kulp rengiyle evinizi taçlandıran bir tasarıma dönüşüyor. Angelic Dark Yatak Odası Takımı, sizlere konforu ve şıklığı bir arada sunarken, dark ve beyaz renk alternatifleriyle de tarzınızı yatak odanıza yansıtıyor.
Yemek odanıza gösterişten uzak zarif ve eşsiz bir atmosfer katmak istiyorsanız Angelic Dark Yemek Odası tam da size göre! Yemek odanızda büyüleyici bir etki yaratan Angelic Dark Yemek Odası Takımı, country tarzın gösterişten uzak samimi havasını yansıtan natürel tonlarıyla şık ve zarafeti yeniden yorumlayarak yemek odalarınıza zarif ve eşsiz bir hava katıyor. Renk geçişlerindeki koyu tonlarla odalarınıza elegant bir görünüm kazandırabilirsiniz. Üstelik, sandalye ve bench gibi oturma alanlarında kullanılan ekose kumaşın renkli minimal çizgilerle bütünleşmesi sonucu oldukça günümüz trendlerine hitap ediyor. Ayrıca country tarzın huzurlu atmosferini modern dokunuşlarla buluşturarak, farklı bir yorum getiren Angelic Dark Yemek Odası; kapitone işçiliği, eskitme gold rengi kulpları ve özel tasarım ayaklarıyla evinizi taçlandırarak, yemek odalarınızda göz alıcı bir etki bırakabilirsiniz.

Oturma odanızda kullanışlı ve göz alıcı detaylara sahip bir TV ünitesine yer vererek seyir zevkinizi artırmak için Angelic Dark TV Ünitesi ile tanışın!

Evde en çok zaman geçirdiğiniz oturma odanızda sizi etkisi altına alacak Angelic Dark TV Ünitesi, enerji veren natürel tonları, gösterişten uzak şık tasarımı ve büyüleyici detaylarıyla seyir zevkinizi eşsiz kılıyor. Yükselen modülleri ve artırılmış depolama alanları ile işlevsel bir kullanım sunan Angelic Dark TV Ünitesi, vitrinde kullanılan spot aydınlatmaları oturma odanıza farklı bir atmosfer katarken, dikkat çekici bir görünüm kazandırıyor. Ünite kapaklarında, çekmecelerinde kullanılan yavaşlatıcı sistem ve temperli cam özelliği ile çarpma ve kırılmaya karşı doğabilecek zararları minimuma indiriyor. Konsol ve TV sehpası modüllerinin bir arada harmanlanmasıyla tasarlanan maxi modül, hem TV ünitesinin hem de konsolun işlevselliklerini bir arada sunarken, raf ve vitrin modülleriyle de evinize özel alternatifler yaratmayı size bırakıyor.Geri İleri