{ "type": "identify", "data": { "id":"None", "user": { "email": "d41d8cd98f00b204e9800998ecf8427e", "signupDate": "", "gender": "", "permission": "no" } } }
{ "type": "pageViewed", "data": "ProductListing" }
{ "type": "gtmStart" }

Bebek Masası

FİLTRELERİ TEMİZLE 1 Ürün
Görünüm
Sırala
Filtreler
FİLTREYİ UYGULA
Natural Yuvarlak Aktvitive Masası, çocuğunuz için hazırlayacağınız aktivite alanının gözdesi olmaya hazır.
9995
99.900 TL Üzerine Sepette 10.000 TL İndirim!
9995
Sepette 8995.5
Sepette %10 İndirim! | Maximum karta özel peşin fiyatına 9 taksit!
SEPETE EKLE
{ "items": [ { "item_id": "517", "item_name": "Natural Yuvarlak Aktivite Masası", "coupon": "99.900 TL Üzerine Sepette 10.000 TL İndirim! - Sepette %10 İndirim! | Maximum karta özel peşin fiyatına 9 taksit!", "index": 0, "affiliation": "Kelebek Mobilya", "item_brand": "Kelebek Mobilya", "item_category": "Aktivite Grubu", "item_variant": "Doğal Meşe", "price":9995, "quantity": 1 } ] }
Bebek Masası

Bebek Masası

Ebeveynlerin çocukları için tercih etmiş olduğu birçok eşya bulunmaktadır. Günlük rutin yaşantıda evinizin içerisinde kullanmanız gereken bu eşyalar, çocuğunuz için tercih etmeniz gereken en gerekli eşyalar olmaktadır. Bebekler için kullanılan eşyalar birçok alanda yaygın bir şekilde kullanılmaktadır. Bebek odası için kullanılan bebek eşyaları ile, gün içerisinde bütün bir evde kullanılan bebek eşyaları çok farklıdır. Kullanım açısından rahat ve konforlu eşyaları tercih etmeniz, hem sizin hem de bebeğinizin sağlığı için çok önemlidir. 

Bebekler için en çok kullanılan ve en çok tercih edilen eşya çeşitlerinden bir tanesi, Bebek Masası olmaktadır. Bebek masası, hemen hemen her alanda bebeklerin ihtiyaç duymuş olduğu eşyalar arasında yer almaktadır. Mutfakta, salonda ve evin her odasında rahat bir şekilde kullanılan bebek masası, son dönemlerin en çok tercih edilen bebek eşyaları arasında yer almaktadır. 

Bebeklerin kullanımı için gerekli olan bebek masaları, birçok alanda kullanıma uygun olmaktadır. Bebeklerin rahat bir şekilde kullandığı ve çoğunlukla plastik olan bu masalar, herhangi bir şekilde zarar vermeden kullanılabilmektedir. Sadece ev içerisinde değil dışarıda bir aktivite planı yapıyorsanız, yanınızda kolaylıkla bebek masası taşıyabilirsiniz. Bu sayede herhangi bir şekilde bir aktivite planı yaparsanız bebeğiniz için birçok alanda kullanabileceği masaları kullanabilirsiniz. 

Bebek Masası Modelleri Nelerdir?

Bebek masa kullanımı konforlu ve rahat bir kullanımın yanı sıra, farklı farklı alanlarda çok fazla kullanılmaktadır. Kullanım açısından farklı bir masa çeşidine sahip olan bebek masaları, birçok farklı alanda rahat ve konforlu bir şekilde kullanım sağlayabilmektedir. Genellikle kullanım alanlar, bebek odası ve mutfak olsa da, evin her alanında veya dışarı rahat bir kullanıma sahip olmaktadır. Bebeğiniz için güzel bir masa modeli tercih etmek isterseniz, bebek masası modellerini daha detaylı bir şekilde yakından inceleyebilirsiniz.

  • Bebek Oyun Masası: Doğumdan itibaren bebeklerin gelişmesi ile birlikte, her yaş aldığında oyun oynamayı yavaş yavaş azaltmaktadır. Bebeklerin en çok oyun oynamış olduğu zamanlar, bebeklik zamanlarıdır. Bebeğinizin rahat rahat oyun oynayabilmek ve güvenli bir şekilde oyununa devam etmesindeki en büyük sebeplerinden bir tanesi, oyun masası olmaktadır. Kullanım açısından rahat ve bir o kadar da konforlu bir masa olan oyun masası genellikle, ahşap ve plastik malzemeden yapılmaktadır. Güvenilir bir şekilde kullanabileceğiniz bu eşyayı, evin her alanında uyum içerisinde kullanabilirsiniz.
  • Bebek Yemek Masası: Ebeveynlerin en çok tercih etmiş olduğu ve kullanım açısından rahat bir şekilde kullanım sağlamış olduğu masala çeşitlerinden bir tanesi, yemek masası olmaktadır. Bebeklerin rahat ve konforlu bir şekilde kullanmış olduğu bu masa türü, son dönemlerin en çok tercih edilen masa türleri arasında yer almaktadır. Çoğunlukla mutfak kısımlarında kullanılan ve bebeklerin rahat bir şekilde yemek yemesi için kullanılan bu masa türü, bir diğer adı ile Bebek Mama Masası olarak bilinmektedir. 
  • Bebek Alt Değiştirme Masası: Kullanım açısından en rahat ve en konforlu masa çeşitleri arasında, alt değiştirme masası bulunmaktadır. Kolay bir şekilde bebeklerin altını değiştirmek için kullanılan bu masa türü, evin en çok ihtiyaç duyulan masaları arasında yer almaktadır. Masa çeşitleri arasında çok fazla tercih edilen ve kullanılan bu masa türü, genellikle çok bebeği olan ailelerin tercihi olmaktadır. Bir diğer ismi ile Bez Değiştirme Masası olarak bilinen bu masa türü, bebek masaları arasında tercih edilmesi ile bilinmektedir.
  • Bebek Aktivite Masası: Kullanım açısından en rahat ve en konforlu masalar arasında aktivite masası bulunmaktadır. Bebeklerin hem etkinlik hem de oyun oynamış olduğu bu masa türü, aktivite açısından rahat bir aktivite türü olmaktadır. Bebek Etkinlik Masası olarak da bilinen bu masa çeşidi, çocukların eğlenceli vakit geçirebilmesi için tercih edilen masa türlerinden bir tanesi olmaktadır.

Bebek Masası Seçerken Nelere Dikkat Edilmelidir?

Bebek masası, hem bebekler için hem de ebeveynler için çok fazla tercih edilmektedir. Günlük yaşantıyı epey bir rahatlaştıran bu masa çeşitleri, yaygın bir şekilde son dönemlerde çok fazla kullanılmaktadır. Kullanım açısından rahat ve konforlu bir bebek masası tercih etmeniz gerekiyorsa dikkat etmeniz gereken birkaç önemli durum bulunmaktadır. Bu durumlar arasında en çok dikkat edilmesi gereken durumlardan bir tanesi, masanın kalitesi olmaktadır. 

Masa kalitesi öncelikli olarak sağlam ve dayanıklı olması ile bilinmektedir. Bebeklerin ve ebeveynlerin uzun bir süre kullanması için dikkat etmesi gereken durum dayanıklı olmasıdır. Bebek masası tercih ederken dayanıklı olmasına özenle dikkat etmeniz gerekmektedir.

Satın alırken dikkat etmeniz gereken bir diğer önemli husus ise, Bebek sandalye & puf modelleri ile uyumlu bir şekilde kullanım sağlanması için aynı tonlarda ve kullanıma rahat bir ürün olmasıdır. Bu sayede konforlu ve güvenli bir şekilde bebek masası kullanabilirsiniz. 

Bebek Masası Nasıl Dekore Edilir?

Bebek masası için bir dekorasyon düşünüyorsanız öncelikle nereye koymamız gerektiğini kesinleştirmelisiniz. Yer açısından genellikle en çok tercih edilen ve en çok kullanılan yerler belli olmaktadır. Bebek Masası açısından yemek masası tercih ediyorsanız mutfak alanında konforlu bir şekilde kullanım sağlayabilirsiniz. Bebek odası için bir kullanım sağlamak istiyorsanız Kids Aydınlatma ile birlikte güzel bir dekorasyona sahip olabilirsiniz. 

Genç Çalışma Masası dekorasyonu ile bebek masası dekorasyonu farklı olmaktadır. Genç odası için kurulan bir odada, çalışma masası genç neslin kullanımına uygun bir şekilde konulması gerekmektedir. Fakat bebek odası için bir masa dekorasyonu düşünüyorsanız ebeveyninin görüş mesafesinde olacak bir yerde olması çok daha sağlıklı olacaktır. Kullanım açısından rahat ve konforlu bir kullanım sağlayan birçok bebek masası modellerine, Kelebek Mobilya’nın internet sitesi üzerinden göz atabilirsiniz. Güvenli bir alışveriş ve malzeme kalitesi ile birlikte tüm zamanların en çok tercih edilen mobilya şirketi Kelebek Mobilya, müşterilerine güven ve kalite sunmaktadır.

{ "type": "productListViewed", "payload": [ { "id": "KLBK_NATURAL_YUVARLAK_AKTVITIVE_MASASI", "name": "Natural Yuvarlak Aktivite Masası", "price": 9995, "brand": "", "variant": "", "category": "", "position": 1, "dimension10" : "", "dimension11" : "", "dimension12": " | ", "dimension13": "", "dimension14": "KLBK_NATURAL_YUVARLAK_AKTVITIVE_MASASI . ", "dimension15": "3200398610", "dimension16": " 9995 ", "dimension17": "indirimsiz" , "dimension18": "standart", "dimension19": "", "dimension20": "", "dimension30": "517", "list": "kelebek-kidsbebek-masasi" } ] }