{ "type": "identify", "data": { "id":"None", "user": { "email": "d41d8cd98f00b204e9800998ecf8427e", "signupDate": "", "gender": "", "permission": "no" } } }
{ "type": "pageViewed", "data": "ProductListing" }
{ "type": "gtmStart" }

Dörtlü Koltuk

FİLTRELERİ TEMİZLE 1 Ürün
Görünüm
Sırala
Filtreler
FİLTREYİ UYGULA
Lucenta Dörtlü Koltuk, geniş oturma alanıyla salonlarınız ve oturma odalarınız için konforlu bir dinleme alanı sunuyor.
36213
SEPETE EKLE
{ "items": [ { "item_id": "3603", "item_name": "Lucenta Dörtlü Koltuk", "coupon": "", "index": 0, "affiliation": "Kelebek Mobilya", "item_brand": "Kelebek Mobilya", "item_category": "Dörtlü Koltuk", "item_variant": "Gri", "price":36213, "quantity": 1 } ] }
Dörtlü Koltuk

Dörtlü Koltuk

Evinizin salon bölümünde en çok kullanılan ve tercih edilen şeylerden bir tanesi, mobilya takımları olmaktadır. Mobilya takımları alınırken farklı farklı birçok model arasından en güzel olanı ve en rahat olanı tercih edilmektedir. Koltuk takımları tercih ederken genel olarak, her zaman daha uzun süreli bir konfor sağlayan koltuklar tercih edilmektedir. Fakat bakıldığında çoğu koltuk takımı kaliteli olmamasından dolayı bu istekleri karşılayamaz. Oturma odasında tercih edilen ve istenilen koltuklar genel olarak geniş koltuklar olmaktadır. Kullanım olarak en rahat ve en geniş koltuk çeşidi, Dörtlü Koltuk olmaktadır. Gem daha geniş hemde daha konforlu bir koltuk türü olan dörtlü koltuklar, son zamanlarda birçok kişi tarafından tercih edilmektedir. 

Geniş Koltuk Takımları seçeneklerinde karşımıza birçok köşe takımları çıkabilir. Fakat köşe takımı olarak değil tam olarak oturma odasına uygun üretilen bu koltuk çeşidi, son zamanlarda en çok tercih edilen koltuk çeşitleri arasında yer almaktadır. Diğer koltuk takımlarına nazaran en geniş modellerden bir tanesi olan dörtlü koltuk takımı, evinize gelen misafirleri oturma odasında rahat bir şekilde ağırlamak için tercih edilmektedir. Binbir çeşit özelliği bulunan ve birçok modele sahip olan dörtlü koltuk takımları, kişilerin zevkine göre kullanılmaktadır.

Dörtlü Koltuk Modelleri Nelerdir?

Koltuk modellerine bakıldığı zaman birçok koltuk modeli bulunmaktadır. Bu modeller arasında en çok tercih edilen koltuk modeli, geniş olması ile bilinen Dörtlü Koltuk Modelleri olmaktadır. Bu koltuk modelleri hakkında birçok model bulunsada, uzunluğu ve genişliğinden dolayı diğer koltuk modellerinden daha çok talep görmektedir. Koltuk açısından bakıldığında 4 kişinin rahat bir şekilde oturabildiği bu uzun koltuk modeli, rahat ve konforlu bir şekilde modellerine göre ayrılmaktadır.

● Deri Dörtlü Koltuk: Model olarak bakıldığı zaman, en çok tercih edilen modellerinden bir tanesi deri kumaşı olan modelleridir. Kullanım alanı olarak geniş bir yerde veya geniş bir ofiste kullanılan bu koltuk modeli, hoş görüntüsü ve şık duruşu ile birlikte birçok kişinin elde etmek istediği koltuklar arasında bulunmaktadır. Kaliteli bir yerden alışveriş yaparsanız, derinin kalitesine göre deride çatlama veya başka bir durum yaşanmaz. Fakat bilinmedik bir yerden fiyat olarak uygun olması için alındığında, bazı problemler yaşanabilir. Dörtlü koltuk fiyatları, diğer koltuk fiyatlarına nazaran biraz daha pahalı olabilir, fakat kullanılan malzeme ve özverili bir işçilik karşısında memnun kalacağınız ürünler siz değerli müşterilere teslim edilmektedir.

● Dörtlü Chester Koltuk: Koltuk modelleri arasında en çok tercih edilen modellerinden bir tanesi chester modelleri olmaktadır. Muhteşem yapısı ve inanılmaz dokusu ile birlikte ince işçilik ile yapılan bu ürünler, diğer modellere nazaran çok daha fazla tercih edilmektedir. İçeriye doğru yapılan görünüm ve muhteşem renk kombinasyonu ile birlikte, oturma odasında kendini belli eden bu model, diğer modellerden çok daha kaliteli bir şekilde üretilmiştir. 

● Dörtlü Açılabilir Koltuk: Model olarak çok fazla üretilmeyen fakat talep üzerinde genel olarak üretimi olan bir koltuk modelidir. Tercih edilmemesinde ki en önemli sebeplerinden bir tanesi, oturma odasında oluşabilecek görüntüyü bozmasıdır. Bundan dolayı yapılırken kullanılan malzemeler ile özel bir şekilde üretim yapılarak, rahat bir koltuk görünümü almaktadır.

Dörtlü Koltuk Seçiminde Nelere Dikkat Edilmelidir?

Dörtlü koltuk tercihi yaparken dikkat etmeniz gereken en önemli durumlardan bir tanesi malzeme kalitesidir. Birçok üretim yeri, kalitesiz malzeme seçimi yaparsa koltuktan memnun kalmayabilirsiniz. Rahat ve konforlu bir ürün tercih etmek için malzeme konusunda en çok dikkat etmeniz gereken hususlardan biri koltuğun iskeletidir. İskelet konusunda kalitesiz bir iskelet kullanıldığında, koltuğun duruşu ve rahatlığı etkilenebilir. Malzeme konusunda dikkat edilmesi gereken diğer bir önemli husus da sünger seçimidir. Sünger olarak rahat ve kullanışlı süngerler tercih edilmelidir. Miktarı ve kalitesine göre değişen süngerler, konforlu ve rahat bir koltuk için önemlidir. Ayrıca süngerler sadece koltuk çeşitlerinde değil, kırlentler de kullanılmaktadır.

Dörtlü kanepe tercih ederken dikkat etmeniz gereken bir diğer önemli nokta ürünün rengidir. Oturma odanıza veya herhangi bir yere göre dizayn edilmiş olan yerlerde, koltuk takımlarının rengini ona göre tercih etmelisiniz. Renk olarak kararsız kaldığınızda, en yakın tonları tercih etmeniz sizin için daha iyi olacaktır.

Dörtlü Koltukta En İşlevsel Modeller Nelerdir?

Dörtlü koltuk modellerinde en çok tercih edilen modeller arasında, kullanım açısından rahat olan ve birçok müşterinin beğenisini kazanan en önemli modellerden bir tanesi olmaktadır. En işlevsel model olarak Chester koltuk modeli tercih edilebilir. Rahat kullanımı ve bir o kadarda uyum sağlayan bir tasarıma sahip lan bu model, hem spor hemde klasik olarak oturma odanızın en güzel köşesinde yerini alabilir. Üçlü Koltuklar ve modellerinde de çok fazla tercih edilen Chester modeli, son zamanların en popüler modeli olarak bilinmektedir. Bir diğer model ise Geniş Dörtlü Koltuk modeli olmaktadır. Rahat ve bir o kadar da konforlu görünen bu koltuk modeli diğer koltuk modellerine göre daha geniş bir alana sahiptir. 

Koltuk takımlarının en çok tercih edildiği yerlerden bir tanesi, Kelebek Mobilya olmaktadır. Hem uygun fiyat hemde ürün kalitesi bakımından üst düzey müşteri memnuniyeti kazanan Kelebek Mobilya, son zamanların en favori mobilya markası haline gelmektedir. Teknolojinin yeniliği ile birlikte internet sitesi üzerinden satışları yapan bu firma, son zamanlarda çoğu markada bulunmayan 3 boyutlu görüntü seçeneği ile birlikte, kolayca seçtiğiniz ürünleri daha detaylı bir şekilde görebilirsiniz. 

{ "type": "productListViewed", "payload": [ { "id": "LUCENTA_DORTLU_KOLTUK", "name": "Lucenta Dörtlü Koltuk", "price": 36213, "brand": "", "variant": "", "category": "", "position": 1, "dimension10" : "", "dimension11" : "", "dimension12": " | ", "dimension13": "", "dimension14": "LUCENTA_DORTLU_KOLTUK . ", "dimension15": "3120018509", "dimension16": " 36213 ", "dimension17": "indirimsiz" , "dimension18": "standart", "dimension19": "", "dimension20": "", "dimension30": "3603", "list": "oturma-odasidortlu-koltuk" } ] }