{ "type": "identify", "data": { "id":"None", "user": { "email": "d41d8cd98f00b204e9800998ecf8427e", "signupDate": "", "gender": "", "permission": "no" } } }
{ "type": "pageViewed", "data": "ProductListing" }
{ "type": "gtmStart" }

Masaüstü Aydınlatma

FİLTRELERİ TEMİZLE 1 Ürün
Görünüm
Sırala
Filtreler
FİLTREYİ UYGULA
Mixage Masa Lambası, mavi ve beyazın eşsiz uyumuyla göz kamaştırıyor.
1398
Sepette 699.0
Sepette %50 İndirim! | Maximum karta özel peşin fiyatına 9 taksit!
SEPETE EKLE
{ "items": [ { "item_id": "1831", "item_name": "Mixage Masa Lambası", "coupon": "Sepette %50 İndirim! | Maximum karta özel peşin fiyatına 9 taksit!", "index": 0, "affiliation": "Kelebek Mobilya", "item_brand": "Kelebek Mobilya", "item_category": "Abajur", "item_variant": "Mavi - Beyaz", "price":1398, "quantity": 1 } ] }
Masaüstü Aydınlatma

Masaüstü Aydınlatma

Masaüstü aydınlatma ürünleri, hem çalışma masalarını hem de okuma alanlarını aydınlatmak için kullanabilecek, şık tasarımlı ürünlerdir. Bu ürünler genel olarak ofislerde, evlerde ve okullarda tercih edilir. Masaüstü aydınlatma, çalışırken ya da okuma yaparken göz yorgunluğunu önlemek ve daha verimli bir ortam yaratmak için gereklidir. Abajurlar daha çok dekoratif amaçlı kullanılsa da masaüstü aydınlatmalar hem dekoratif hem de işlevselliklerinden ötürü tercih edilir. Masaüstü aydınlatma modelleri, lambader modelleri gibi çeşitli şekil, boyut ve renklerde üretilmektedir. 

Genellikle masa üzerine konulabilen lambalar veya klipsli lambalar şeklinde tasarlanır. Masa aydınlatma modellerinde kullanılan ampuller de birçok faktöre bağlı olarak değişebilir Örneğin, enerji verimliliği ve uzun ömür gibi faktörler bu konuda belirleyicidir. LED lambalar, normal ürünlere göre daha az enerji tüketir ve daha uzun ömürlüdür. Bazı modellerde de, ısıyı yönlendiren özel bir sistem kullanılarak, lambanın devamlı soğuk kalması sağlanır. Masaüstü aydınlatmada renk sıcaklığı da önemlidir. Örneğin soğuk beyaz ışık, daha ziyade okuma ve çalışma masaları için kullanılır. Tam tersi, sıcak beyaz ışık ise daha çok dinlenme ve rahatlama alanlarına uygundur. Masaüstü aydınlatma, kullanım amacına göre farklı özelliklerde üretilmektedir. Mesela, okuma ışıkları, genellikle yüksek yoğunluklu, ayarlanabilir ışıklardan üretilir. Ofis lambaları ise, daha geniş bir alanda aydınlatma sağlayacak şekilde tasarlanabilir.

Masaüstü Aydınlatma Ürün Modelleri Nelerdir?

Çalışma masası aydınlatma modelleri arasında şu örnekleri verebiliriz:

 • Masa lambaları: Bu ürünler genelde, çalışma, okuma,yazı yazma masalarında ve bilgisayar başında tercih edilir, yüksek aydınlatma performansı sunarlar.
 • Kalemlik lambaları: İsminden de anlaşılacağı gibi kalemlik gibi küçük nesneleri saklamak için üretilen lambalardır. Hem işlevsel, hem de şık modellerdir. Bu ürünler genelde, çalışma masalarında ve ofislerde kullanılırlar.
 • LED lambalar: Yüksek enerji tasarrufu sağlayan ve uzun ömürlü olan LED teknolojisi ile üretilen lambalardır. Bu modeller hem ekonomik, hem sağlıklı, hem de çevre dostu seçenekler olarak bilinmektedir.

Masaüstü Aydınlatma Modelleri Alırken Nelere Dikkat Edilir?

Masaüstü lambalar alırken dikkat edilmesi gereken bazı önemli faktörler şunlardır:

 • Işık gücü: Masaüstü aydınlatma ürünlerinin ışık gücü, ortamın büyüklüğüne göre seçilmelidir. Örneğin, çalışma alanının büyüklüğü ve kullanım amacı bu konuda belirleyici etkendir. Eğer amaç okuma yapmak, yazı yazmak veya çalışmaksa oldukça yüksek ışık gücüne sahip bir ürün tercih edilmelidir.
 • Aydınlatma rengi: Aydınlatma rengi, hem ürünün kullanım amacına, hem de kişisel tercihlere bağlı olarak farklılık gösterir. Sıcak beyaz, doğal beyaz ve soğuk beyaz tercih edebileceğiniz ampül renkleri arasındadır. 
 • Kullanım kolaylığı: Masaüstü aydınlatma ürünleri, kullanım kolaylığı açısından da dikkatle seçilmelidir. Böylece aydınlatmanızı daha verimli şekilde kullanabilirsiniz. 
 • Malzeme kalitesi: Masaüstü aydınlatma ürünlerinin kalitesi, malzeme kalitesi ile alakalıdır. Bunun için genel olarak; dayanıklı, sağlam ve kaliteli malzemelerden yapılmış ürünler tercih edilmelidir. Kelebek Mobilya masaüstü aydınlatma ürünleri, bu konuda oldukça başarılıdır.
 • Stil ve tasarım: Masaüstü aydınlatmalar, evin genel dekorasyonu ile de uyum içinde olmalıdır. Makyaj masası aydınlatması, bunun başarılı örneklerindendir..
 • Fiyat: Masaüstü aydınlatma ürünleri genellikle farklı fiyat aralıklarında sunulmaktadır. Kelebek Mobilya’nın kalitesi ve tecrübesi ile size sunduğu ürünler, son derece cazip fiyatlarla sizi beklemektedir.

Masaüstü Aydınlatma Modelleri Nasıl Dizayn Edilir?

Masaüstü lambader modelleri, hem çalışma masalarında, hem okuma köşelerinde, hem de diğer çalışma alanlarında kullanılabilir. Bu alanlarda, odaklanmak kadar görsel konfor da önemlidir. Dolayısıyla da, masaüstü aydınlatma modellerinin dizaynı, bu ihtiyaçları giderecek şekilde tasarlanır. Masaüstü aydınlatma modelleri, ışığı istediğiniz alanda kullanabilmeniz için tasarlanmış, oldukça başarılı ürünlerdir. Işığın gücü, sıcaklığı ve rengi ile birlikte, aydınlatma ürününün estetik tasarımı da bu aşamada son derece önemlidir. Bir masaüstü aydınlatma ürünü seçerken, aşağıdaki faktörlere dikkat edebilirsiniz:

 • Işık kaynağı: Aydınlatmanın amaçlarından biri, hem konforlu, hem de olabildiğince yeterli bir ışık kaynağı sunmaktır. Bu nedenle, masaüstü aydınlatma modellerinin ışık kaynaklarının gücü, sıcaklığı ve rengi de son derece önemlidir.
 • Ayarlanabilirlik: Masaüstü aydınlatma ürünleri, ışığın istenilen yöne çevirmenize imkan sağlamalıdır.
 • Stil: Masaüstü aydınlatma ürünleri, genellikle masa üzerinde göze çarpan ve odanın genel dekorasyonunu da etkileyen ürünlerdir. Dolayısıyla, aydınlatmanın estetik tasarımı da son derece önemlidir. Kelebek Mobilya ürünleri arasında çeşitli renklerde, malzemelerde ve stillerde masaüstü aydınlatma ürünleri mevcuttur.
 • Kullanım kolaylığı: Masaüstü aydınlatma ürünleri, konforlu olduğu kadar kolay kullanım özelliklerine de sahip olmalıdır. Lambaların anahtarı, düğmesi veya dokunmatik sensörü kolayca erişebileceğiniz alanda bulunmalıdır.
 • Enerji verimliliği: Masaüstü aydınlatma ürünleri, yüksek enerji faturalarına neden olmamak için enerji verimli olacak şekilde üretilmelidir. 

Kelebek Mobilya'nın sizin için özenle hazırladığı masaüstü aydınlatma modelleri arasından evinizin genel dekorasyonu ile uyumlu bir ürün seçebilirsiniz. Burada dikkat etmeniz gereken nokta, odanın ahengini bozmamak ve aldığınız aksesuarla odaya daha çok hareket katmak. Bunun için size birkaç tavsiyemiz olacak. Öncelikle evinize hakim renkleri belirlemenizi istiyoruz. Bir varsayımda bulunarak evinizin ağırlıklı olarak krem ve meşe tonlarında olduğunu varsayalım. İşte burada seçimi tamamen size kalmış durumda nokta eğer alanı hareket katmak istiyorsanız masaüstü aydınlatma modelinin rengini daha canlı tonlarda tercih edebilirsiniz. Bunun için size tavsiyemiz; turuncu ve koyu yeşil tonları. Bunun tam tersine bu minimalist düzen hoşunuza gidiyorsa masaüstü aydınlatma lambanızı da yine aynı tonlarda tercih edebilir ve hem hoş, hem de sade bir görüntü oluşturabilirsiniz. Sayfa üzerinde bulunan onlarca ürünü, size kelebek garantisini ve tecrübesini vaat ediyor. Sıradan ürünler daha birkaç kullanımda bozulabiliyorken Kelebek'in tecrübesi ile tasarlanan bu masaüstü aydınlatma modelleri yıllar boyu sizinle olacak. Siz de hemen sipariş verin ve evinize kaliteye yer açın. Böylece küçücük bir obje ile dahi evinize inanılmaz bir şıklık ve derinlik katın. Kelebek şıklığı bu sayfanın hemen üstünde! Hem de masaüstü aydınlatma fiyatları konusunda da da son derece iddialı.

{ "type": "productListViewed", "payload": [ { "id": "KLBK_MIxAGE_MASA_LAMBASI", "name": "Mixage Masa Lambası", "price": 1398, "brand": "", "variant": "", "category": "", "position": 1, "dimension10" : "", "dimension11" : "", "dimension12": " | ", "dimension13": "", "dimension14": "KLBK_MIxAGE_MASA_LAMBASI . ", "dimension15": "3200024785", "dimension16": " 1398 ", "dimension17": "indirimsiz" , "dimension18": "standart", "dimension19": "", "dimension20": "", "dimension30": "1831", "list": "kelebek-dekormasaustu-aydinlatma" } ] }