{ "type": "identify", "data": { "id":"None", "user": { "email": "d41d8cd98f00b204e9800998ecf8427e", "signupDate": "", "gender": "", "permission": "no" } } }
{ "type": "pageViewed", "data": "ProductListing" }
{ "type": "gtmStart" }

Bebek Sandalye&Puf

FİLTRELERİ TEMİZLE 1 Ürün
Görünüm
Sırala
Filtreler
FİLTREYİ UYGULA
Lime Tekerlekli Puf, genç odalarının tamamlayıcı parçalarından biri olacak.
2509.65
SEPETE EKLE
{ "items": [ { "item_id": "1340", "item_name": "Lime Tekerlekli Puf", "coupon": "", "index": 0, "affiliation": "Kelebek Mobilya", "item_brand": "Kelebek Mobilya", "item_category": "Tamamlayıcı Ürün-Puf", "item_variant": "Natural Çam", "price":2509.65, "quantity": 1 } ] }
Bebek Sandalye&Puf

Bebek Sandalye & Puf

Bütün bir yaşantı boyunca birçok ebeveynin en güzel yaşamış olduğu duygulardan bir tanesi, bebeklerinin olması heyecanıdır. Genellikle birçok kişi ebeveyn olduktan sonra hayatları ömür boyu değişmektedir. Bebeklerin sorumlulukları sanıldığının aksine çok daha büyük olması ile bilinmektedir. Sorumluluk açısından ebeveynlerin daha bebek doğmadan ilk almış olduğu sorumluluklardan bir tanesi, bebek odası ve eşyaları olmaktadır. 

Bebeklerin kendine özel olarak yapılmış ayrı bir odası ve birden farklı, günlük yaşantıda kullanılabilecek eşyalar bulunmaktadır. Kullanım açısından, kıyafetler haricinde en çok kullanılan eşyalardan bir tanesi Bebek Sandalye ve Puf eşyaları olmaktadır. Sandalye bakımından en çok kullanılan bebek sandalyesi, hem ebeveyn açısından hem de bebek açısından rahat ve konforlu olan sandalyeler olmaktadır. 

Günlük yaşantılarda kullanılan ve konforlu bir şekilde bebeğin rahat etmiş olduğu en önemli sandalye çeşitlerinden bir tanesi, mama Sandalyesi olmaktadır. Bebek mama sandalyesi, diğer sandalye modellerine nazaran çok daha rahat ve çok daha konforlu bir sandalye modeli olmaktadır. Bebek masası ile birlikte kullanım sağlanabilen veya normal masalar ile rahat bir şekilde kullanılan bebek sandalyesi, son dönemlerin en önemli ihtiyaçlar listesinde yer almaktadır.

Bebek yemek sandalyesi, ebeveynlerin bebeklerine yemek yedirirken rahat bir şekilde durmasını ve hareket etmemesini sağlamaktadır. Bebeklerin kullanım açısından rahat ve konforlu bir şekilde karnını doyurmuş olduğu bu sandalye, bebek sandalye çeşitleri arasında en çok tercih edilen model olmaktadır. 

Bebek Sandalye & Puf Modelleri Nelerdir?

Bebeklerin kullanması için ve ebeveynlerin rahat etmesi için üretilmiş olan birçok sandalye modeli bulunmaktadır. Bebek odası için tercih edilmesi gereken veya ev içerisinde kullanılması gereken sandalye ve bebek pufu modelleri, hayat kolaylaştıracak ürünler olmaktadır.

  • Ahşap Mama Sandalyesi: Bebek sandalyesi açısından en çok tercih edilen ve kullanılan sandalye modellerinden bir tanesi, Ahşap Mama Sandalye olmaktadır. Genellikle birçok kişinin tercih etmiş olduğu ve mutfak haricinde her alanda rahatlıkla kullanılabilen bu ürün, Ahşap olması ile birlikte aynı zamanda sağlam ve dayanıklı olduğunu göstermektedir. Yapı açısından rahat ve konforlu bir ürün olan ahşap mama sandalyesi, portatif mama sandalyesi modelleri arasında en çok tercih edilen ürünler arasında yer almaktadır. 
  • Bebek Oturma Koltuğu: Son zamanların en çok tercih edilen bebek sandalye modellerinden bir tanesi, Bebek Oturma Koltuğu olmaktadır. Kullanım alanı açısından sabit bir şekilde kullanılmayan ve genellikle birçok alanda yaygın bir şekilde tercih edilen bu ürün, ebeveynlerin en çok tercih etmiş olduğu Bebek Sandalye ve Puf modelleri arasında yer almaktadır. 
  • Plastik Mama Sandalyesi: Bebeklerin yemek yemesi için kullanım açısından diğer modellere göre, çok daha kullanışlı bir model olmaktadır. Ahşap sandalye modellerine nazaran daha temiz bir kullanıma sahip olan Plastik Mama Sandalyesi, en iyi mama sandalyesi olarak bilinmektedir.
  • Bebek Puf Koltuk: Puf modelleri arasında en yaygın şekilde kullanılan model ise, puf koltuk olan modelidir. Rahat olması ve kullanış bakımından rahat bir kullanıma sahip olması ile birlikte birçok kişinin favori bebek eşyasından bir tanesi olan puf koltuk, evin her alanında rahat bir şekilde kullanım sağlanmaktadır.

Bebek Sandalye & Puf Seçerken Nelere Dikkat Edilmelidir?

Bebek odası için sandalye ve puf modellerini tercih ederken dikkat etmeniz gereken belli başlı durumlar bulunmaktadır. Genellikle birçok kişi tercih etmiş olduğu sandalye ve puf modellerinde, kalite açısından çok fazla dikkat etme durumu yaşanmamaktadır. Rahat ve konforlu bir kullanım sağlamanız için, ürünün malzeme kalitesine ve işçilik kalitesine dikkat etmenizde fayda vardır. Bebeğiniz için rahat ve konforlu bir ürün kullanmak istiyorsanız, genel anlamda kullanmanız gereken en iyi ürün, malzeme açısından rahat ve konforlu bir ürün olmaktadır.

Bebek odası için sandalye ve puf modellerini tercih ederken, sandalyelerin ve pufların sivri kısımlarına özellikle dikkat etmelisiniz. Üretim aşamasında sert bir cismin kıvrım yerlerine özenli bir şekilde dikkat edilmesinde fayda vardır. Bebeğin hareket anında dengesini kaybedip, sivri kısımlarına çarpamamasına özen gösterilmelidir. Bu durumun yaşanmaması için ebeveynlerin önlem alması hem bebeğin sağlığı için, hem de sizin için çok daha iyi olacaktır. 

Genç odası sandalye ve puf modellerine nazaran daha rahat ve konforlu bir şekilde kullanımın sağlandığı bebek ürünleri, son dönemlerin en çok tercih edilen eşyaları arasında yer almaktadır. Seçim yaparken dikkatli bir şekilde en yeni modelleri tercih etmeniz sizin için çok daha iyi olacaktır. Bu sayede güvenli ve konforlu bir şekilde, sandalye ve puf kullanımı sağlayabilirsiniz. 

Bebek Odası İçin Hangi Renklerde Bebek Sandalye & Puf Tercih Edilmelidir?

Bebek odası evin en önemli ve en değerli odaları arasında yer almaktadır. Genellikle rahat ve konforlu olduğundan dolayı tercih edilen, yoğun bir talep üzerine birçok eşyaya sahip olan bu odada, birçok farklı eşya bulunmaktadır. Kullanım açısından en rahat ve en kolay uyum sağlayabilen eşyalardan bir tanesi ise, sandalye ve puf olmaktadır. Bebek komodin, yatak, dolap ve odanın rengi ile bir arada uyumlu bir şekilde kullanılabilen sandalye ve puf modelleri, bu eşyalara göre renk seçimi yapılarak kullanılmaktadır. 

Bebek odası için kullanmanız gereken sandalye ve puf modellerini renk uyumu açısından, kız bebek için düşünüyorsanız toz pembe rengi ile uyumlu kullanabilirsiniz. Erkek bebek için düşünüyorsanız, açık mavi veya bebe mavisi rengini tercih edebilirsiniz. Bu sayede uyum açısından daha rahat bir uyum sağlayabilirsiniz. Genellikle birçok kişinin talep etmiş olduğu bu renkler, çoğu zaman stoklarda bulunmamaktadır. Bebek Sandalye & Puf modellerini daha rahat ve daha konforlu bir şekilde Kelebek Mobilya’nın internet sitesi üzerinden bakıp, güvenli bir şekilde alışveriş yapabilirsiniz.

{ "type": "productListViewed", "payload": [ { "id": "KLBK_LIME_TEKERLEKLI_PUF", "name": "Lime Tekerlekli Puf", "price": 2509.65, "brand": "", "variant": "", "category": "", "position": 1, "dimension10" : "", "dimension11" : "", "dimension12": " | ", "dimension13": "", "dimension14": "KLBK_LIME_TEKERLEKLI_PUF . ", "dimension15": "3200378346", "dimension16": " 2509.65 ", "dimension17": "indirimsiz" , "dimension18": "standart", "dimension19": "", "dimension20": "", "dimension30": "1340", "list": "kelebek-kidsbebek-sandalye-puf" } ] }