{ "type": "identify", "data": { "id":"None", "user": { "email": "d41d8cd98f00b204e9800998ecf8427e", "signupDate": "", "gender": "", "permission": "no" } } }
{ "type": "pageViewed", "data": "ProductListing" }
{ "type": "gtmStart" }

Yan Sehpa

Yan Sehpa

Yan Sehpa

Evinizin en çok tercih edilen ve kullanım açısından en çok kullanılan odalardan bir tanesi, Oturma Odası olmaktadır. Oturma odasında kullanılan çoğu ürün hem dekorasyon amaçlı hemde görüntü amaçlı size hitap etmesi gerekmektedir. Dekoratif amaçlı olarak en çok tercih edilen ürünlerden bir tanesi, tv ünitesi yan sehpa olmaktadır. Kullanışlı olarak tercih edilen ve kullanırken herhangi bir sorun yaşamayan bu ürünü, oturma odanızda kullanacağınız en önemli dekoratif aksesuarlar arasında yer almaktadır. Son günlerin en fazla tercih edilen modelleri arasında yer alan tv ünitesi yan sehpamodelleri, farklı farklı birçok model ile karşımıza çıkmaktadır. Yan sehpa kullanırken en çok dikkat edilen özelliklerden bir tanesi, hem uyumlu, hemde konforlu bir kullanıma sahip olarak, oturma odasında fazla yer kaplamadan kullanılmasıdır. Dilerseniz tv ünitesi ve yan sehpa  modellerini daha yakından inceleyebilirsiniz.

Tv Ünitesi Yan Sehpa Modelleri Nelerdir?

Oturma odasında bulunan ürünler genel olarak takım halinde kullanıcılara sunulmaktadır. Fakat bazı sehpalar diğer ürünlerden farklı olarak satışa sunulmaktadır. Fakat bazı zamanlarda tv ünitesi yan sehpa seti bir arada satılarak kullanıcılara avantaj sağlamaktadır. Kendi alanında birçok modele sahip olan bu ürünler, odanızın dekoruna uygun bir şekilde tasarlanmaktadır. Tv Üniteleri genel olarak çok fazla tercih edilen ürün grupları arasında yer almaktadır. Fakat en az onun kadar tercih edilen bir düğer ürün grubu ise, sehpalar olmaktadır. Sehpa çeşitlerine bakıldığı zaman yan sehpalı tv ünitesi çeşidi bulunmaktadır. Bu ürünlere bakıldığında genel olarak sadece oturma odasında değil onun dışında birden fazla yerde kullanılabilmektedir. 

  • Ahşap Yan Sehpa: Kullanım olarak en rahat kullanıma sahip olan ve bakıldığı zaman hemen hemen her ürün ile uyum içerisinde bulunan Ahşap Yan Sehpa modeli, son zamanların en çok tercih edilen yan sehpa modeli olmaktadır. Kullanım olarak üzerine birçok dekoratif ürünlerin konulduğu bu model, dekoratif ürün haricinde canlı çiçek konulması ile birlikte hoş bir görüntü kazanır. Oturma odanızın en güzel köşesinde duracak olan bu model, koltuk takımlarınız ve tv üniteniz ile birlikte uyumlu olarak renk tercihi yapabilirsiniz. 
  • Mermer Yan Sehpa: Desen olarak önemli bir desen olan Mermer deseni, son zamanlarda en çok tercih edilen modeller arasında yer almaktadır. Daha çok siyah tonlarda tercih edilen mermer model yan sehpa, tv ünitesi yan sehpa takımı olarak en çok tercih edilen takımlar arasında yer almaktadır. Yuvarlak veya kare model olarak tercih edilen Mermer desenli yan sehpa modelleri, koltukların yanında gayet hoş ve zarif bir görünüm sağlamaktadır. 
  • Ferforje Yan Sehpa: Sehpa modelleri arasında bakıldığı zaman en çok dikkat çeken modellerden bir tanesi, Ferforje model yan sehpa olmaktadır. Demir ayaklardan yapılan ve sağlam bir yapıya sahip olan bu sehpa ürünü, son zamanların en çok tercih edilen yan sehpa modelleri arasında yer almaktadır. 
  • Cam Yan Sehpa: Kullanım olarak diğer sehpalardan daha dikkatli bir kullanıma sahip olan Cam Yan Sehpa, son derece dikkatli bir şekilde kullanılmalıdır. Görsel olarak çekici bir özelliğe sahip olan Cam Sehpa, zarif bir görüntü ile birlikte daha kolay bir sunum sağlayabilir. Ahşap ve Mermer sehpalara nazaran daha uygun bir maliyete sahip olan Cam Sehpa,  tv ünitesi yan sehpa fiyatları arasında en uygun fiyatlı ürünlerden bir tanesi olmaktadır. 

Tv Ünitesi Yan Sehpa Modelleri Nasıl Dekore Edilir?

Televizyon ünitesi ile birlikte bir arada hoş bir görüntüye sahip olan yan sehpalar, son zamanlarda dekorasyon amaçlı en çok tercih edilen modeller arasında yer almaktadır. Genel olarak bakıldığı zaman, birçok üründen daha kolay ve daha işlevsel olarak duran bu modeller, evinizin en güzel köşesinde yer alması gerekir. Bunun için dekorasyon olarak öncelikle televizyon ünitenizi geniş bir alana kurmanız da fayda vardır. Daha sonrasında televizyon ünitesinin yan kısımlarına sehpa modellerinden yerleştirebilirsiniz. Sade ve hoş bir görüntüye sahip olan bu sehpalar, üzerinde sergilemeniz için kitap, çiçek veya resimler için muhteşem bir yer olacaktır. Bu sayede sade ve yalın bir kullanım ile birlikte kolaylıkla eşyalarınızı sergileyebilirsiniz. 

Dekoratif olarak kullanılan bir diğer kısım ise, geniş koltuk takımlarının yanında bulunmasıdır. Bu sayede hem büyük koltukların çevresinin daha hoş durmasını hemde, daha konforlu bir şekilde durmasını sağlar. Genel olarak birçok evde bu şekilde kullanılan yan sehpalar, kullanım açısından tv ünitesinin yanında daha konforlu bir duruş sergileyebilir. Ayrıca yan sehpalı tv üniteleri daha gösterişli bir şekilde durmaktadır. Böylelikle evinize gelen misafirlerin dikkatini, evinizin dizaynı dikkat çektirebilir.

Tv Ünitesi Yan Sehpada İşlevsellik İçin Hangi Modeller Tercih Edilmelidir?

Televizyon ünitesinin yanında kullanılan ve birçok kişi tarafından tercih edilen bu modeller, son zamanların dekorasyon amaçlı en çok tercih edilen modelleri arasında yer almaktadır. Kullanım olarak konforlu bir kullanıma sahip olan bu ürünler, oturma odasına yapılabilecek en önemli dekorasyon ürünlerinden bir tanesi olmaktadır. Model olarak en çok tercih edilen ve en çok kullanılan model, Ahşap Yan Sehpa modeli olmaktadır. Ahşap model hem odaya uyum sağlayarak hemde kullanım açısından rahat bir kullanım sağlayarak, size pek çok avantajlar sağlayabilir. tercih edilen bir diğer model ise, Cam Yan Sehpa modeli olmaktadır. Dikkatli bir şekilde kullanılması gereken bu model, sunum için odanıza eşsiz bir görüntü sağlamaktadır. Bu sayede hem odanızda bulunan eşyalarınızı daha rahat sunabilir, hemde daha işlevsel bir model kullanabilirsiniz. Birçok model ve birçok çeşidi bulunan yan sehpaları tercih ederken malzeme kalitesine dikkat etmekte fayda vardır. Hem malzeme kalitesi hemde işçilik olarak birinci sınıf malzeme kullanan firmalardan bir tanesi, Kelebek Mobilya olmaktadır. İnternet üzerinden ve yerel mağazalardan rahatlıkla ve güvenli bir şekilde alışveriş yapabilirsiniz. 

{ "type": "productListViewed", "payload": [ ] }