{ "type": "identify", "data": { "id":"None", "user": { "email": "d41d8cd98f00b204e9800998ecf8427e", "signupDate": "", "gender": "", "permission": "no" } } }
{ "type": "pageViewed", "data": "ProductListing" }
{ "type": "gtmStart" }

Genç Odası Alt Karyola

FİLTRELERİ TEMİZLE 1 Ürün
Görünüm
Sırala
Filtreler
FİLTREYİ UYGULA
Misafirleriniz ve çocuğunuz için ekstra konfor.
4483.47
SEPETE EKLE
{ "items": [ { "item_id": "3341", "item_name": "Capy Yavru Yatak", "coupon": "", "index": 0, "affiliation": "Kelebek Mobilya", "item_brand": "Kelebek Mobilya", "item_category": "Alt Karyola", "item_variant": "Buz Gri I Corona Meşe", "price":4483.47, "quantity": 1 } ] }
Genç Odası Alt Karyola

Genç Odası Alt Karyola

Son zamanların en çok kullanıldığı modern yaşam koşullarında ergonomik tasarıma sahip olan genç odası alt karyola gençlerin odasında az bir yer kaplayarak uykuya daha fazla yer açar ve oldukça kullanışlı mobilyalar arasındadır. Bu tarz modeller genellikle yatağın alt bölümünde olduğu için yatak açıldığı zaman iki şekilde görünür. Tıpkı matruşka bebeklerin içinden çıkan farklı boyutlarda ki bebekler gibi bu mobilyaların içinden de dışardan görünmeyen içinde ek bir yatak bulunur. Bu sebeple toplu olan ve genç odaları içinde az yer kaplayan genç yavru yatak oldukça kullanışlı ve gençlere ekstra uyku alanı sağlar. 

Gençler genellikle tüm günlerin aktif bir şekilde geçirdikleri için geceleri ise rahat bir şekilde isterler ve bu durumda yatağın rahatlığı oldukça önemlidir. Evlerinizde misafir ağırladığınız zaman çocuk, genç veya yetişkinlerin uykuyuması açısından ekstra yataklar hazırlamak yerine genç yavru karyola modelleri devreye girer. Her türlü beklentiye karşılık rahat ve konforlu olan bu yatak modelleri farklı desen ve tasarımlara sahiptir. Genç odası alt karyola modelleri her türlü saklama alanı modelleri açısından üretilmiştir. Yükseklik ayarı olan bu modeller arasında metal ya da ahşap malzemelerden üretilmiş olan bu modeller oldukça kullanışlı ve konforludur. 

Genç Odası Alt Karyola Modelleri ve Özellikleri

Çeşitli malzemelerden üretilen bu yatak modelleri arasında, evinizin ihtiyacına yönelik iki veya üç kişinin kullanabileceği farklı alternatifler sunan yatakları tercih edebilirsiniz. Genç yatak altı çekmece modelleri olarak da geçen bu ürünler gençler için genellikle tercih edilen mobilyalar arasındadır. Bu ürünler genellikle yaş gruplarına göre dizayn edilmiş bir çok seçeneğe sahiptir.

Yavrulu karyola modelleri arasından zevkinize ve tarzınıza uygun olan tasarımları tercih edebilirsiniz. Gençleri mutlu eden bu mobilyalar her zaman ön plana çıkar. Bu eşsiz tasarımları sayesinde aynı zamanda gençlere rahat bir alan yaratır. Hoş tasarımlara ve modellere sahip olan bu ürünler gençlerin severek kullanacağının ve her dekorasyona uyum sağlayacak şekilde dizayn edilecek şekilde tasarlanmıştır. 

Genç odası takımı genellikle çocuk odası karyola ve genç odası altı karyola modellerinden oluşur. Genç odası takımları arasında genç odası dolabı ve genç odası karyola modelleri, gençler arasında çok sık tercih edilmektedir. 

  • Modern Karyola: Genç odaları için genellikle tercih edilen modeller arasında modern karyola çeşitleri bulunmaktadır. Genel olarak canlı renklerden ziyade mat renkler tercih edildiği için bu ürünlere modern karyola isimleri verilmiştir. Genel olarak gençler için tasarlanmış olan bu farklı ürünler, aynı zamanda misafir yatak odalarında da kullanım sağlanabilir.
  • Ahşap Karyola: Genç odası takımları genellikle ahşap tonlarda seçildiyse eğer, yavruna karyola modelleri de ahşap renk da seçilmelidir. Ahşap görünüm her zaman genç odaları ayrı bir ambiyans katar. Genç odaları dizaynına uyum sağlayan bu modeller oldukça kullanışlı ve konforludur. 

Genç Odası Alt Karyola Seçerken Nelere Dikkat Edilmeli?

Çeşitli sertifikalar barındırans ses kalitesiyle belgelenmiş olan bu ürünler iki veya daha fazla garanti kapsamında bulunur. Bu ürün tercih ederken genel olarak sağlamlığına dikkat edildiği gibi garantisine de dikkat etmek gerekir. Alt kargoda ürünleri üretildiği sırada doğal ahşap malzemeler tercih edilir. Bu tarz ürünler genellikle genç odalarında bulunan ihtiyaçlar doğrultusunda üretilmiştir. Bu gibi ürünlerin en önemli özellikleri arasında gençlerin, kardeşiyle odasını paylaşmasına olanak sağlar. Gençler genellikle odalarını kendileri dekore etmek için hayal dünyasının son derece geniş olmasına olanak sağlarlar. Bu gibi durumlarda ebeveynler tarafından gençlere odalarını kendilerinin dekore etmesine imkan sağlanır.

Alt karyola modelleri arasında tercih yaparken gençleri mutlu edecek bir çok farklı model bulunur. Bu gibi ürünlerin sağlamlığı, kalitesi ve dayanıklılığı aynı zamanda sağlığa zararlı olmayan materyallerden üretilmiş olması oldukça önemlidir. Gençlerin sağlığı açısından kansorejen madde barındırmayan ürünleri tercih etmek gerekir. Genç odası alt karyola modelleri arasında geliştirilme aşamasında olan masif ahşap ve MDF gibi ürünler tercih edilmelidir. Anne ve babalar gençler konusunda hassasiyetlerini önemserken Kelebek Mobilya, Avrupa standartlarına en uygun şekilde antibakteriyel olan ve kanserojen madde barındırmayan ürünler kullanmaya dikkat eder. 

Genç Odası Alt Karyola ile Yatak Odanızı Nasıl Daha Ferah Hale Getirebilirsiniz?

Genç odası takımları arasında genellikle önemli eşyalar arasında bulunan genç odası alt karyola modelleri bulunur. Genç odası alt karyola modelleri arasında kombin yaparken genellikle yastık, yatak ve çarşaf renklerine dikkat etmek gerekir. Karyola ile nevresim takımları uyum sağlarsa eğer genç odası her zaman daha ferah görünür. Genç odası duvar boyasına uygun şekilde genç odası alt karyola rengi açık tonlarda seçilirse eğer, genç odası takımında bulunan diğer eşyalar koyu renkte tercih edilebilir. Bu sebeple odanın görünümü her zaman daha ferah bir hale gelir. 

Kelebek Mobilyanın son zamanlarda çok fazla tercih edilmesinin en büyük sebeplerinden bir tanesi ise internet sayfası üzerinden güvenli bir satış hizmeti vermesidir. Bu sebepten dolayı genel olarak mobilya şirketleri internet sayfası oluşturduğu zaman sadece ürünlerin resimlerini paylaşır. Kelebek Mobilya ise internet sayfaları üzerinden ürünlerin resimleri ve özellikleri haricinde detaylı bir şekilde üç boyutlu fotoğraflarını da bulundurur. 

Günümüz teknoloji şartlarında her geçen gün teknolojinin gelişmesiyle beraber çok fazla bilin mi üç boyutlu teknolojiye uyan Kelebek Mobilya, mobilya sektörü açısından büyük bir öneme sahiptir. Kelebek Mobilya üzerinden kaliteli ve güvenilir bir genç odası alt karyola tercihinde bulunmak istiyorsanız eğer Kelebek Mobilya internet sitesi üzerinden veya yerel mağazalar üzerinden sizlere uygun olan genç odası alt karyola fiyatları ile bu ürünlere sahip olabilirsiniz. 

{ "type": "productListViewed", "payload": [ { "id": "KLBK_CAPY_YAVRU_YATAK", "name": "Capy Yavru Yatak", "price": 4483.47, "brand": "", "variant": "", "category": "", "position": 1, "dimension10" : "", "dimension11" : "", "dimension12": " | ", "dimension13": "", "dimension14": "KLBK_CAPY_YAVRU_YATAK . ", "dimension15": "3200419741", "dimension16": " 4483.47 ", "dimension17": "indirimsiz" , "dimension18": "standart", "dimension19": "", "dimension20": "", "dimension30": "3341", "list": "kelebek-kidsgenc-odasi-alt-karyola" } ] }