{ "type": "identify", "data": { "id":"None", "user": { "email": "d41d8cd98f00b204e9800998ecf8427e", "signupDate": "", "gender": "", "permission": "no" } } }
{ "type": "pageViewed", "data": "ProductListing" }
{ "type": "gtmStart" }

Köşe Dolap

FİLTRELERİ TEMİZLE 1 Ürün
Görünüm
Sırala
Filtreler
FİLTREYİ UYGULA
Minimal tasarım ve şıklığın buluşma noktası!
44015.72
SEPETE EKLE
{ "items": [ { "item_id": "203", "item_name": "Nigero 5 Kapaklı Köşe Dolap", "coupon": "", "index": 0, "affiliation": "Kelebek Mobilya", "item_brand": "Kelebek Mobilya", "item_category": "Dolap", "item_variant": "Doğal Meşe", "price":44015.72, "quantity": 1 } ] }
Köşe Dolap

Köşe Dolap

Günlük hayatın hemen hemen dörtte birini geçirdiğimiz birbirinden güzel ve şık parçalarla tarzınıza göre şekillendirilen yatak odası takımları, uyandığımız andan gün sonuna kadar hayalini kurduğunuz huzurlu ve mutlu bir ortam sunar. Sevdikleriniz ve aileniz için huzurlu ve konforlu bir dinlenme alanı sunmak sizlerin elindedir. Günün bütün yorgunluğunu atmak için, kendinizi iyi hissetmek adına rahatlığı yakalamanız için yatak odası takımlarına ihtiyaç duyulur. Yatak odası takımlarının veya giyinme odalarının içinde bulunan köşe gardrop modelleri, kıyafetlerinizi saklamak adına size yardımcı olur. Birbirinden şık ve farklı tasarımları ile yatak odalarına veya giyinme odalarına farklı bir ambiyans katan köşe dolap çeşitlerini, Kelebek Mobilya ile evinize taşıyabilirsiniz. 

Yatak odaları ya da giyinme odaları için kullanılan bu parçalar, dar ve küçük olan odalarınız için oldukça kullanışlıdır. Yattığınız alanların köşelerini en iyi şekilde değerlendirmek için ve alandan tasarruf etmek adına, aynı zamanda bu alanlar için farklı bir estetik görünüm elde etmenizi sağlar. Köşeli dolap veya köşe gardrop modelleri arasında ihtiyacınız olan farklı çeşitler arasında en uygun seçimi yaparak ve özellikle dar alanların daha rahat kullanımı için katkıda bulunabilirsiniz. Estetik bir görünüm elde etmek için tasarlanan bu modeller, her evin ölçüsüne göre ayarlanıp üretilir ve her odanın ihtiyacına göre tasarlanır. Kaliteli malzemeleri ve kaliteli işçiliği ile yatak odaları yada giyinme odalarının köşe kısımlarına zarif ve estetik bir dokunuş yapmak için Kelebek Mobilya köşeli dolap modelleri arasından, çeşitli boyutlarda odanızın ihtiyacına uygun modelleri bulmanız mümkündür. 

Yatak odaları ve genç odaları için tasarlanan köşeli gardrop çeşitleri, hem alandan tasarruf etmek için hemde şık bir görünüm elde etmek için oldukça ideal seçimler arasındadır. Sizler de kaliteli üretimi ve ergonomik görünümü ile odalarınıza ayrı bir hava katmak için Kelebek Mobilya ile farklı tasarımlarda köşe dolap modelleri arasından istediğiniz çeşitleri tercih edebilirsiniz. 

Köşe Dolap Modelleri Nelerdir?

Üstün kalitesi ve kaliteli malzemelerden üretilen ve zarif dokunuşlarla işlenen, estetik görünümlü mobilyaları sizlerle buluşturan Kelebek Mobilya, tüm mobilya eşyalarında olduğu gibi bu modellerde de sizlere birçok seçenekler sunar. Birbirinden canlı renkler, eşsiz tasarımlar ve istediğiniz ölçülerde dolap içi aksesuar seçeneklerini, Kelebek Mobilya ile evlerinize taşıyabilirsiniz. Günlük yaşam alanlarınızı daha estetik bir hale getirmek amacıyla odanızın ihtiyacına uygun modellerle seçim yapmak istiyorsanız, köşe dolap kategorisi üzerinden göz atabilirsiniz. Bu dolapların asıl amacı kıyafetlerimizi ve diğer değerli eşyalarımızı saklamaktır. 

Yatak odasının şekline veya yatak odası takımına uygun seçeneklerle birçok model mevcuttur. Daha çok küçük ve dar odalarda tercih edilen bu modeller farklı tasarımlara sahiptir. Kıyafet dolabınızın göz kamaştırıcı olması için, yatak odası takımının da şık bir tasarımda olması gerekiyor. Yatak odası takımına uyumlu birçok model arasında bulunan köşe dolap modellerine göz atabilirsiniz. 

  • Cam kapaklı köşe dolap modeli: Cam görünümden hoşlananlar için tasarlanmış genellikle giyinme odaları için kullanılan bu model dolaplar, giyinme odalarına farklı bir tasarım sunar. 
  • Ahşap köşe dolap modeli: Ahşap görünümden hoşlananlar için tasarlanmış bu modeller, ahşap yatak odası takımlarına uyum sağlayarak, yatak odalarına ayrı bir hava katar.
  • Beyaz köşe dolap modeli: Her zaman sadelikten yana olanlar için ve beyaz severlerin vazgeçemedikleri parçalardan bir tanesi olan bu model, ergonomik tasarımı ile yatak odalarınıza hoş bir görünüm sağlar.
  • Antrasit köşe dolap modeli: Yatak odalarını modern severlerin kullandıkları mobilyalara en çok uyum sağlayan bu modeller, renkleri ve farklı tasarımı sayesinde yatak odalarınıza uyum sağlar. 

Köşe Dolap Modelleri Nasıl Yerleştirilir?

Köşe dolapların tasarım ve renginin konumlandırmak istendiği alan ve yatak odası takımı ile uyumlu olması, odaya dekoratif açısından bir uyum sağlar. Genellikle köşe dolaplar, yatağın tam yanındaki veya karşısındaki duvara köşeli olarak yerleştirilir. Bu tarz dolaplar genellikle küçük odaların her zaman kurtarıcısı oluyor. Aynı zamanda geniş odaya sahip alan içinde şık bir görünüm sağlamak adına kullanılan bu dolaplar, kapı yanındaki duvara yerleştirilirse alandan tasarruf etmiş olunur. Köşe dolapları yatak odalarına veya giyinme odalarına yerleştirirken dikkat etmeniz gereken en önemli husus kiriş ve perde önü olmamasıdır. Genellikle kirişe denk gelmeyen, boş duvar önüne yerleştirilir. 

Köşe Dolap Kullanım Avantajları Nelerdir?

Genellikle bu model dolaplar, yatak odaları için veya giyinme odaları için kullanılan en iyi seçenekler arasındadır. Bu dolaplar sayesinde kıyafetlerinize daha geniş alan açabilirsiniz. Köşe dolapların genelde dar veya küçük yatak odaları için kullanılmasında ki en büyük avantaj, alandan tasarruf etmek ve odanın eşyalarla boğulmasına engel olmaktır. Köşe dolapların askılıklı, raflı ve aksesuar için ayrılmış bölümler ile saklamak istediğiniz eşyaları daha ferah ve daha rahat bir şekilde dolap içi aksesuar ürünlerine dikkat ederek dizayn edebilirsiniz. Çok fazla günlük kıyafetleriniz varsa eğer raflı bölümü kullanarak, çok fazla pantolon ve gömlek varsa askılık bölümünü geniş alanlar için kullanabilirsiniz. Alt bölümünde çekmecelerin olmasındaki avantaj ise size ekstra bir kullanım imkanı sağlar. 

Mevsimlik kıyafetleri her mevsim başında ayırıp kaldırmak yerine çoklu bölümleri sayesinde, kıyafetlerinizin hiçbirini kaldırmadan yaz ve kış mevsimi boyunca rahat bir şekilde kullanım avantajı sağlar. Kaliteli malzemelerden yapılmış olması kullanım açısından size daha uzun ömürlü olmayı sağlar. Köşe dolap modelleri arasından birçok model vardır. Köşe dolap ya da gardrop modelleri arasından kaliteli olanları tercih etmek istersiniz. Kaliteli işçiliği ve kaliteli malzemelerden yapılmış olan bu ürünleri, uygun köşe dolap fiyatları ile almak için, Kelebek Mobilya internet sitesi üzerinden veya Kelebek Mobilya satış mağazalarından temin edebilirsiniz. 

{ "type": "productListViewed", "payload": [ { "id": "KL_NIGERO_5_KAPAKLI_KOSE_DOLAP", "name": "Nigero 5 Kapaklı Köşe Dolap", "price": 44015.72, "brand": "", "variant": "", "category": "", "position": 1, "dimension10" : "", "dimension11" : "", "dimension12": " | ", "dimension13": "", "dimension14": "KL_NIGERO_5_KAPAKLI_KOSE_DOLAP . ", "dimension15": "3200392681", "dimension16": " 44015.72 ", "dimension17": "indirimsiz" , "dimension18": "standart", "dimension19": "", "dimension20": "", "dimension30": "203", "list": "yatak-odasikose-dolap" } ] }