{ "type": "identify", "data": { "id":"None", "user": { "email": "d41d8cd98f00b204e9800998ecf8427e", "signupDate": "", "gender": "", "permission": "no" } } }
{ "type": "pageViewed", "data": "ProductListing" }
{ "type": "gtmStart" }

Çocuk Odası Ranza

FİLTRELERİ TEMİZLE 1 Ürün
Görünüm
Sırala
Filtreler
FİLTREYİ UYGULA
Dayanıklı, güvenli ve şık tasarım.
18139.43
SEPETE EKLE
{ "items": [ { "item_id": "2032", "item_name": "Lime Ranza (Üst 90x200 cm Alt 120x200 cm)", "coupon": "", "index": 0, "affiliation": "Kelebek Mobilya", "item_brand": "Kelebek Mobilya", "item_category": "Karyola", "item_variant": "Natural Çam I Gri I Hardal", "price":18139.43, "quantity": 1 } ] }
Çocuk Odası Ranza

Çocuk Odası Ranza

Hayatımızdaki en önemli yaşam fonksiyonlarından bir tanesi, uyku olmaktadır. Uykusuz bir şekilde bir insanının gününün güzel geçmesinin imkanı bulunmaktadır. Bütün bir vücudu ayakta tutan ve gün içerisinde yorgunluk geldiğinde tercih edilen uyku, güzel bir şekilde dinlenildiğinde güne güzel başlamanızı sağlamaktadır. Uykunun bu kadar önemli bir etken olduğunu net bir şekilde, yatmış olduğunuz yerden anlayabilirsiniz. Bütün canlıların hayatı boyunca yapması gereken en önemli şeylerden bir tanesi, verimli bir uyku olmaktadır.

Bireylerin açısından en çok yorulan ve en çok dinlenmesi gereken kişilerden bir tanesi, çocuklar olmaktadır. Yatmış oldukları yer ne kadar rahat ise o kadar güzel dinlenip ertesi güne enerjik bir şekilde başlayan çocuklar, çoğu zaman yorgun olmaları halinde direk yatağa geçmektedirler. Çocukların uyku performansının aktif bir şekilde devam etmesi için, çocuk odası takımı tercih ederken rahat ve konforlu bir takım seçmenizde fayda vardır.

Çocuk odası takımları tercih ederken genellikle birçok kişinin tercih etmiş olduğu yatak biçimi, çocuk ranzaları olmaktadır. Çocukların düzenli bir şekilde uykuya alışması için, kendi odalarında rahat ve konforlu bir şekilde kullanım sağlanmaktadır. Çoğunlukla 2 çocuklu ailelerin tercih etmiş olduğu ranza, üst ve alt katı olarak ikiye ayrılmaktadır. Çocuk ranza modelleri genel anlamda birçok farklı çeşide ayrılmaktadır. Çocuk odasının boyutu ve yapısına göre tercih edilen bu ranza çeşitleri, tüm zamanların en kullanışlı çocuk yatakları arasında yer almaktadır.

Çocuk Ranza Modelleri Nelerdir?

Çocukların kendi odalarında rahat ve konforlu bir şekilde ebeveynlerinden ayrı yatması için, ayrı bir oda ve ayrı bir yatak lazım olmaktadır. Çocuk odası için tercih edilen ranza modelleri çoğunlukla konforlu ve rahat olması ile bilinmektedir. Çocuk odasının boyutuna göre değişen ranza çeşitleri, konum açısından odanın en güvenilir yerlerine koyulmaktadır. Çocuk ranza modellerini detaylı bir şekilde inceleyip, çocuk odası hakkında belli başlı fikirler alabilirsiniz.

  • Çalışma Masalı Ranza: Çoğunlukla birçok kişinin tercih etmiş olduğu ve konforlu bir kullanım ile birlikte oda düzeninde iki eşyayı bir arada kullandığınız ürünlerden bir tanesi, Çalışma Masalı Ranza olmaktadır. Çoğunlukla Genç Odası Ranza modelleri arasında tercih edilen bu ürün, aynı zamanda çocuk ranzası olarak da kullanılmaktadır. Kullanım açısından rahat ve konforlu bir kullanıma sahip olan, üst katta yatak, alt kısımda çalışma masası bulunan bu ranza türü, modern ranza çeşitlerine örnek olarak üretilmiştir.
  • İki Katlı Ranza: İki katlı yapısı sayesinde birçok kişinin tercih etmiş olduğu ve son zamanların en çok tercih edilen ranza türlerinden bir tanesi olan İki Katlı Ranza, rahat kullanımı sayesinde birçok çocuk odasında kullanılmaktadır. Kullanım açısından konforlu ve rahat bir kullanıma sahip olan iki katlı ranza, iki adet çocuğun kalmasına uygun olarak üretilmiştir. Üst kısma merdiven ile çıkılan iki katlı ranza modeline, çoğu zaman büyük olan çocuk tercih etmektedir. 
  • Yavrulu Ranza: Son dönemin en çok tercih edilen ve kullanılan ranzaları arasında yer alan Yavrulu Ranza, konforlu ve rahat kullanımı ile birlikte, son dönemlerin en çok tercih edilen ranza modellerinden bir tanesi olmaktadır. Yavrulu olarak anılmasının en büyük sebebi, büyük bir yapıya sahip olduğundan dolayı, merdivenleri çekmece ve alt kısımda kalan yatağın altında bölme olması ile birlikte, bi nevi hem yatak hem ranza olarak kullanılmaktadır. Her yaş grubundan olan çocukların rahatlıkla kullanabileceği bu ranza modeli, ikiz çocuk yatak modelleri açısından da rahat bir şekilde ikiz çocukların kullanımına uygun üretilmiştir.

Çocuk Odası Ranza Seçerken Nelere Dikkat Edilmelidir?

Çocuğunuzun ve çocuklarınızın rahat ve konforlu bir şekilde uyuması için tercih edilen bu mobilya çeşidi, güvenli ve dayanıklı olması gerekmektedir. Dayanıklılık açısından diğer modellere nazaran çok daha fazla tercih edilen ranza modelleri, seçmeden önce dikkat edilmesi gereken birkaç önemli detay bulunmaktadır. Çocuk odası için bir ranza modeli seçtiğinizde, ilk önce dikkat etmeniz gereken durumlardan bir tanesi, korkulukların sağlamlığı olmaktadır. Üst kısımda yatan çocuğun herhangi bir hareketine karşı sağlam olması gereken korkuluk, çocuğun gece uyurken düşmesini engellemektedir. Çocukların korkmadan kolay bir şekilde kalması için sağlamlaştırılan çocuk korkuluk demirleri, sağlam ve dayanıklı olması halinde kullanıma gayet uygundur.

Çocuk odasına ranza tercih ederken dikkat etmeniz gereken en önemli durumlardan bir diğeri ise, ranzanın kalitesi olmaktadır. Kaliteli ve kullanıma uygun malzemeler ile üretilen ranzalar, dayanıklılık konusunda sağlam olmaktadır. Çocuklarının sağlığını düşünen kişilerin genellikle dikkat ettiği bu durumlar, ürünün ilk görünüşte nasıl olduğunu rahatlıkla göstermektedir. Ranzanın kalitesine göre, çocuk ranza fiyatları açısından değişkenlik gösterebilmektedir. Kaliteli malzeme ve kaliteli işçiliğin sonucunda, güvenli ve sağlam bir ranza sahibi olabilirsiniz.

Çocuk Odası Ranza Nasıl Dekore Edilir?

Çocuk odası için tercih edilen ranzanın dekore edilmesi açısından en önemli noktalardan bir tanesi, odanın boyutu olmaktadır. Odanın boy ölçüleri ve en ölçüleri yeteri miktarda iyi bir ölçüye sahip ise, rahatlıkla ranza kullanabilirsiniz. Ranza kullanımı açısında çocuk odası için güzel bir ranza planı çizmek istiyorsanız, uzun bir duvarınız var ise oraya yerleştirebilirsiniz. Duvar ile tamamen temas etmemesi dikkat edilmesi gereken durumlardan bir tanesi olmaktadır. Eğer ki çocuk odasının içerisinde, çocuk çalışma masası var ise, yanına veya tam karşısına koyarak çocuklarınıza muhteşem bir ders çalışma imkanı sunabilirsiniz.

Çocuk odası için tercih etmeniz gereken kaliteli malzeme ve muhteşem işçilik ile, son dönemlerin en çok tercih edilen mobilya firmalarından Kelebek Mobilya’yı tercih edebilirsiniz. İnternet sitesi üzerinden güvenli bir alışveriş yapabileceğiniz Kelebek Mobilya, son zamanların en çok tercih edilen mobilya şirketleri arasında yer almaktadır.

{ "type": "productListViewed", "payload": [ { "id": "KLBK_LIME_RANZA", "name": "Lime Ranza (Üst 90x200 cm Alt 120x200 cm)", "price": 18139.43, "brand": "", "variant": "", "category": "", "position": 1, "dimension10" : "", "dimension11" : "", "dimension12": " | ", "dimension13": "", "dimension14": "KLBK_LIME_RANZA . ", "dimension15": "3200379491", "dimension16": " 18139.43 ", "dimension17": "indirimsiz" , "dimension18": "standart", "dimension19": "", "dimension20": "", "dimension30": "2032", "list": "kelebek-kidscocuk-odasi-ranza" } ] }