{ "type": "identify", "data": { "id":"None", "user": { "email": "d41d8cd98f00b204e9800998ecf8427e", "signupDate": "", "gender": "", "permission": "no" } } }
{ "type": "pageViewed", "data": "ProductListing" }
{ "type": "gtmStart" }

Genç Odası Ranza

FİLTRELERİ TEMİZLE 1 Ürün
Görünüm
Sırala
Filtreler
FİLTREYİ UYGULA
Dayanıklı, güvenli ve şık tasarım.
16325.49
SEPETE EKLE
{ "items": [ { "item_id": "2032", "item_name": "Lime Ranza (Üst 90x200 cm Alt 120x200 cm)", "coupon": "", "index": 0, "affiliation": "Kelebek Mobilya", "item_brand": "Kelebek Mobilya", "item_category": "Karyola", "item_variant": "Natural Çam I Gri I Hardal", "price":16325.49, "quantity": 1 } ] }
Genç Odası Ranza

Genç Odası Ranza

Gençlerin ev içerisinde en verimli ve en kullanışlı olarak vakit geçirmiş olduğu yerlerden bir tanesi, kendilerin özel odaları olmaktadır. Genç odası, gençlerin aktif bir şekilde kullanımına uygun ve kendilerini normal hayat yaşantısına alıştırmış olduğu yerdir. Gençlerin bol bol vakit geçirmiş olduğu ve konforlu bir şekilde yaşamsal faaliyetlerini sürdürmüş olduğu genç odası, son dönemlerde farklı dekorasyonlar ile daha konforlu bir hale getirilmektedir. Evde bulunan genç sayısına göre veya çocuk sayısına göre farklı bir oda planı yapılabilmektedir. Evde bulunan çocuk sayısı 2 ve fazlası ise, oda içerisinde bulunan her şeyi yeniden dizayn edilmesi gerekmektedir.

Genç odası takımı modelleri, çoğu zaman yaygın bir şekilde kullanıma uygun olmaktadır. Kullanım açısından rahat ve konforlu bir genç odası dizayn etmek istiyorsanız, takım kullanarak konforlu bir genç odası kullanılabilmektedir. Genç odasının en önemli ve en çok tercih edilen eşyalarından bir tanesi, yatak konusu olmaktadır. Gençlerin rahat bir şekilde uyuyup güne enerjik anlamda başlaması için, konforlu ve rahat yatak tülleri tercih edilmektedir. Yatakların rahat bir kullanıma sahip olması için genç odasına, yatak için bir ranza veya baza düşünülmektedir. 

Genç odası için ranza seçimi yapılırken genellikle birçok kişi odanın dizaynına bakarak, ranza tercih etmektedir. Alt ve üst kısmı olacak şekilde her iki anlamda da rahat ve konforlu bir şekilde tercih edilen ranza çeşitleri, odanın dizaynına uygun bir şekilde tercih edilerek kullanıma uygun olmaktadır. Genç odası için kullanılan ranza modelleri, 2 çocuklu ebeveynlerin hem alan açısından hemde yer açısından tercih etmiş olduğu yatak yeri olmaktadır.

Genç odası bazalı karyola modellerine nazaran daha konforlu bir kullanıma sahip olan ranza çeşitleri, son dönemlerin en yaygın ve en konforlu modelleri arasında yer almaktadır. Dayanıklı ve sağlam bir ranza tercih etmek istiyorsanız, model konusunda dikkatli bir seçim yapmanız gerekir.

Genç Odası Ranza Modelleri Nelerdir?

Genç odası ranza modelleri diger yatak alanlarına nazaran çok daha fazla tercih edilmektedir. Genellikle yatak konusunda birçok kişinin tercih etmiş olduğu ve çok fazla tercih etmiş olduğu bu ranza modeli, son dönemlerin en yaygın kullanımına sahip olmaktadır. Ranza çeşitleri ve ranza modelleri, günümüzde farklı farklı birçok malzeme ile üretilmektedir. 

  • Yavrulu Ranza: Yükseklik açısından çok fazla katlı ranza tercih edilmediğinde, en çok tercih edilen ranza modellerinden bir tanesi, Yavrulu Ranza olmaktadır. Yavrulu Ranza, kullanım açısından rahat ve konforlu bir kullanımı sayesinde, genç odası için en uygun yatak çeşidi olmaktadır. Kullanım açısından rahat bir kullanıma sahip olan ve sadece çocuklar için değil, normal yetişkin bir misafir geldiğinde de rahat bir şekilde kullanabildiğiniz bu model, Genç alt karyola açısından kullanıma uygun bir eşkilde üretilmektedir.Malzeme türü açısından ahşap bir malzemeye sahip olan yavrulu ranza, son dönemlerde yaygın bir şekilde kullanımı görünmektedir.
  • İki Katlı Ranza: Ranza denildiği zaman akla ilk gelen model, çift katlı ranza modelleri olmaktadır. İki katı olması ile birlikte, alt kısımda bir kişinin üst kısmında bir kişinin yattığı bu ranza modeller, alt kısımdan destekli olması ile birlikte, rahat ve konforlu bir kullanım sağlamaktadır. Malzeme açısından en çok kullanılan malzemelerden bir tanesi, demir olmasıdır. Demir ranza, sağlam ve dayanıklı olması ile birlikte, kolay kolay bir problem yaşamadan uzun yıllar boyu kullanılabilmektedir. Aynı şekilde metal ranza  modelleri de, dayanıklı ve sağlam olması ile bilinmektedir. Bu iki modeli günlük yaşantınızda, rahat bir şekilde kullanarak, odanın daha geniş olmasını sağlayabilirsiniz.

Genç Odası Ranza Seçerken Nelere Dikkat Edilmelidir?

Genç odası için rahat ve konforlu bir ranza tercih ederken dikkat edilmesi gereken belli başlı durumlar bulunmaktadır. Genç odası ranza çeşitleri, yoğun ve aktif bir şekilde çocuk odası ranza modelleri ile bir arada kullanılmaktadır. Çocukluk döneminden gençlik dönemine geçişler içinde uygun bir kullanıma sahip olan genç odası ranza model, son zamanların en çok tercih edilen eşyaları arasında yer almaktadır. Ranza seçme işlemi yaparken çocukların kullanımına ve gençlerin kullanımına ortan bir kullanım sağlayan ranza modeli olmasına dikkat etmelisiniz. 

Ranza modeli tercih ederken ranza için kullanılan malzemenin kalitesine özenli ve dikkatli bir şekilde kullanım sağlayabilirsiniz. Malzeme kalitesine uygun olarak, metal veya demir ranza çeşitleri diğer ranza çeşitlerine göre çok daha fazla tercih edilmektedir. Bunun en büyük sebeplerinden bir tanesi, dayanıklı olması ve kullanım açısından rahat bir kullanıma sahip olmasıdır.

Genç Odaları Ranzalar İle Daha Ferah!

Genç odası dekorasyonunda ranza kullanımı rahat ve konforlu olması gerekmektedir. Genellikle genç odasının daha ferah ve daha kullanışlı olmasının sebeplerinden bir tanesi, iki adet yatak olması yerine tek yatak yeri kaplamasıdır. Bu sayede hem alan konusunda hemde fiyat konusunda tasarruf etmiş olursunuz. Genç odası ranza fiyatları, çoğu zaman diğer yatak fiyatları ile hemen hemen aynı olmaktadır. Kalitesine göre fiyatlarınında değişmiş olduğu bu ranzalarda, çoğunlukla birçok firma ortalama bir fiyat kullanmaktadır.

Genç odası ranza önerileri, genel anlamda ranza için net bir öneri verilememektedir. Fakat kullanılan malzeme ve işçilik kalitesinden dolayı, birçok firma arasından ranza için kaliteli bir firma tercih edebilirsiniz. Kullanım açısından rahat bir kullanım sağlamak için ve uzun yıllar boyu ranza kullanmak için, son dönemlerin en çok tercih edilen firmalarından bir tanesi olan, Kelebek Mobilya’yı tercih edebilirsiniz. Güvenli ve hesaplı alışverişin adresi olan Kelebek Mobilya, yerel mağazaları ve internet sitesi üzerinden birçok ranza modeline bakabilir ve güvenli bir şekilde satın alabilirsiniz.

{ "type": "productListViewed", "payload": [ { "id": "KLBK_LIME_RANZA", "name": "Lime Ranza (Üst 90x200 cm Alt 120x200 cm)", "price": 16325.49, "brand": "", "variant": "", "category": "", "position": 1, "dimension10" : "", "dimension11" : "", "dimension12": " | ", "dimension13": "", "dimension14": "KLBK_LIME_RANZA . ", "dimension15": "3200379491", "dimension16": " 16325.49 ", "dimension17": "indirimsiz" , "dimension18": "standart", "dimension19": "", "dimension20": "", "dimension30": "2032", "list": "kelebek-kidsgenc-odasi-ranza" } ] }