American Master
American Master

American Master

Amerikan Master’ın zarif, örme kumaş yüzeyi, uyku ortamınızda mite ve diğer mikroorganizmaların gelişmesini kontrol altına almada yardımcı olan Ultra Fresh özelliğine sahiptir. Aynı zamanda leke ve kötü koku oluşmasına karşı da etkilidir.

  • Genel Bakış

  • Ürün Özellikleri

American Master

ANATOMİK YAPINIZA UYUM GÖSTEREN SİSTEM

İnsan omurgası doğal olarak S formuna sahiptir. S omurga eğrisinin yatarken de korunması anatomik açıdan son derece önemlidir. Bunun sağlamak için, yattığınız yüzey sırt, bel oyuğu ve baldırlardaki yapısal boşlukları doldurabilmeli, vücudun diğer bölgeleri ise doğru direnç noktalarıyla desteklenmelidir. LDP paket yay sisteminde yaylar özel bir kompozisyonla sıralanır. Birbirinden bağımsız hareket edebilen paket yaylar eşlerin birbirinin hareketlerinden etkilenmesini önler

AMERICAN-TOP

Çift Taraflı Gizli Ped

American Master'ın her iki tarafı da, eşsiz bir konfor duygusu yaşatan, Hyper ve Proxaid dolgulu katmanlara sahiptir

HAFIZALI VISCO KATMAN

Sizi Hatırlar

Visco (hafızalı köpük) uygulanan basınca göre form kazanır. Üstün elastik yapısı ile vücudun boşluklarını doldurur. Sonuç; olağanüstü konforlu bir ortopedi desteği.

AKTİF DESTEK TEKNOLOJİSİ

En Zinde Sabahlar

Sistemde yer alan yaylar, anında ve aktif şekilde uyku alışkanlıklarınıza göre pozisyon alır, kasların ve omurganın dirençle karşılaşmaksızın gevşemesine ve doğal hareketlerini yapmasına imkan tanır.

ULTRA FRESH

Hijyenik Ferahlık

Amerikan Master'ın zarif, örme kumaş yüzeyi, uyku ortamınızda mite ve diğer mikroorganizmaların gelişmesini kontrol altına almada yardımcı olan Ultra Fresh özelliğine sahiptir. Aynı zamanda leke ve kötü koku oluşmasına karşı da etkilidir

Tarzınızı Kişiselleştirin

Evinizin Yepyeni Bir Kelebek Şıklığı için Güzelleştirin

Hayatı kolaylaştıran tasarımlar bir tek Kelebek’te
  • Temel Özellikler Çift Yönlü Kullanım
  • Temel Özellikler Paket Yay Sistemi
  • Temel Özellikler Visko Katman
  • Temel Özellikler 34" Yatak Yüksekliği
  • Yatak Boyutu Çift Kişilik