Sandalyeler

    • 01

Sandalyeler Hakkında

Yemek odalarının en önemli öğeleri yemek masaları ve sandalyelerdir. Sandalyeler; kahvaltılarda, öğle yemeklerinde, akşam yemeklerinde ailenizin ve sevdiklerinizin yemek ya da mutfak masası etrafında toplanması ya da çalışmak için oturulduğunda size destek ve konfor sağlaması amacıyla kullanılan fonksiyonel mobilyalardır.

Tabii ki sandalyeleriniz hem fonksiyonel hem de tarzınızı yansıtacak tasarımlara sahip olabilir. Sandalyelerin ilk ve en önemli özelliği konfordur. Özellikle uzun ve keyifli öğünler için sandalyelerinizin rahat olması gereklidir. Bel ve boyun sağlığınızı korumaya uygun olarak üretilmiş sandalyeleri tercih edebilirsiniz.  Sandalyelerinizin boyu yemek ya da mutfak masanızla uyumlu olmalıdır. Sandalye seçiminizdeki bir diğer önemli özellik ise kalitedir. Uzun yıllar boyunca kullanabileceğiniz sandalyeler için kaliteli ve dayanıklı ürünler seçmelisiniz. Bir sandalyenin kalitesini iskeletinin yapısı ve döşemesi yansıtır.

Ayrıca sandalyeler yemek odanızda tarzınızı yansıtmak içinde önemli bir unsurdur. Sandalyeler, yemek odasını tamamlayan dekorasyon ögelerindendir. Yemek masası ile sandalyelerin uyumuna dikkat edilmelidir. Bütün yemek ve mutfak masası modellerimize uygun sandalyeleri Kelebek Mobilya’da bulabilirsiniz. Masa ve sandalyelerinizi ayrı ayrı seçmek istemezseniz yemek odası takımlarımızı da inceleyebilirsiniz. Salonunuzun ya da yemek odanızın dekorasyonuna uygun daha minimalist çizgilerde ya da daha geleneksel tarzlarda sandalye çeşitleri bulabilirsiniz. Genel dekorasyona uygun modellerle salonunuzu ya da yemek odanızı evinizin yıldızı haline getirebilir, keyifle misafirlerinizi ağırlayabilirsiniz.

Yemek masanızı odanızın ya da salonunuz küçük ise açılır-kapanır masalar tercih edebilirsiniz. Tercih ettiğiniz masaya uygun miktarda sandalyelerinizi seçebilirsiniz. Mutfak masalarında da açılır-kapanır seçenekleri Kelebek Mobilya’da bulabilirsiniz. Seçtiğiniz yemek masaları ya da mutfak masalarının ve masanıza uygun miktardaki sandalyelerin kaplayacağı alanla, yemek odanızda ya da mutfağınızda masanızı ve sandalyelerinizi yerleştirmeyi düşündüğünüz alanın boyutlarına dikkat etmelisiniz.

Yemek odanızdaki tv üniteleri, vitrinler, konsollar, yemek masaları ve sandalyeler gibi mobilyalara ek olarak halılar, kitaplıklar, aydınlatmalar ve aynalar gibi dekoratif aksesuarları bir arada kullanarak tarzınızı en iyi şekilde yansıtabilirsiniz. Eğer yemek odası takımınız salonda yer alıyor ise aynı uyumu köşe takımları, koltuk takımları, ikili koltuklar, üçlü koltuklar ve berjerler ile sağlayabilirsiniz.

Devamını Oku
Hızlı ve Kolay EVDEN ALIŞVERİŞTE KELEBEK GÜVENCESİ
Ücretsiz Teslimat ÜCRETSİZ TESLİMAT MONTAJ
0850 800 34 87 SORULARINIZ İÇİN CANLI DESTEK HATTI
Güvenli Ödeme 100% GÜVENLİ ALIŞVERİŞ
Visa Card Master Card Bkm Express Garanti Bonus Card Maximum Card Advantage Card Axess Card Card Finans Paraf Card Yapıkredi World Card Bank Card