Angelic
Angelic
Angelic Dark Sürgülü / Dark (265Cm)
Angelic Dark Sürgülü / Dark (265Cm)

Angelic Dark Sürgülü / Dark (265Cm)

Serinin en dikkat çeken tasarımlarından olan Angelic Dark Sürgülü Dolap, sürgülü ve normal açılır kapak mekanizmalarının birlikte kullanılması sonucu özgün tasarımını ortaya koyuyor. Tasarımda ustalıkla konumlandırılmış olan düzen içerisinde akan keskin çizgiler büyüleyici bir etki yaratıyor. Gümüş tonlarının yer verildiği aynası ve eskitme gold kupları ise tasarımın şıklığını tamamlıyor. Angelic Dark Sürgülü Dolap, geniş hacimli ve fonksiyonel olan rafları, çekmeceleriyle düzenli bir ortam oluşturmanıza olanak sağlıyor.

  • Genel Bakış

Angelic Dark Sürgülü / Dark (265cm)

Serinin en dikkat çeken tasarımlarından olan Angelic Dark Sürgülü Dolap, sürgülü ve normal açılır kapak mekanizmalarının birlikte kullanılması sonucu özgün tasarımını ortaya koyuyor. Tasarımda ustalıkla konumlandırılmış olan düzen içerisinde akan keskin çizgiler büyüleyici bir etki yaratıyor. Gümüş tonlarının yer verildiği aynası ve eskitme gold kupları ise tasarımın şıklığını tamamlıyor.

Angelic Dark Sürgülü Dolap, geniş hacimli ve fonksiyonel olan rafları, çekmeceleriyle düzenli bir ortam oluşturmanıza olanak sağlıyor.

Tarzınızı Kişiselleştirin

Evinizin Yepyeni Bir Kelebek Şıklığı için Güzelleştirin