Sevgililer Günü’ne Özel Hediye Önerileri

Sevgililer Günü’ne Özel Hediye Önerileri

Kelebek Mobilya, el emeği tablolar, birbirinden özel aydınlatmalar, farklı renk, desen, boyut seçenekleri ile tüm evleri güzelleştiren halılar, sehpalar ve her stile uygun dekoratif aksesuarın yer aldığı Kelebek Dekor konseptiyle yaşam alanlarına imza atmaya devam ediyor.

Sevgililer Günü hediyenizi henüz hazırlamadıysanız Kelebek Dekor ürünlerine göz atmalısınız. Zengin ürün çeşitliliği ile aydınlatmadan kitaplığa, kırlentten sanatçılar tarafından hazırlanan tablolara kadar birçok kategoride dekorasyon ürünü sunan Kelebek Dekor konseptini gelin birlikte keşfedelim.

Kelebek Dekor seçkisinde yer alan dekoratif ürünler sevdikleriniz için anısı olan zamansız birer hediye niteliğinde. Sevgililer Günü’nde sevdiğiniz kişiye nasıl bir hediye alacağınıza henüz karar vermediyseniz işte birkaç ipucu.

Sevgililer Günü’nde sadelik ve şıklığı bir arada yaşamak isteyenlerin tercihi Lionel Siyah Vazo , bir buket çiçekle gelen bu güzel hediye sevdiklerinizin yüzünde samimi bir gülümseme bırakacak. Proda Büyük Kutu ve Proda Mücevher Kutusu değer verdikleriniz için benzersiz hediyelerden. Sanat tutkunlar Nordic Dekoratif Aksesuar

setine bayılacak. Sade, soyut ve ilhamını zamansız tasarımından alan Nordic Koleksiyonunun bir parçası. Lionel Mumluk Seti şık masaların vazgeçilmezi. Sevdiğinizle keyifli bir yemeğin tamamlayıcısı olacak bu ürün sofranızda bu özel günün tatlı bir hatırası olarak kalacak. Kimileri de bir buket çiçek yerine yıllarca evde yerini alacak birbirinden güzel bitkilerine göz alıcı alanlar yaratmak istiyor. Sevdiğiniz kişinin evini güzelleştirme çabanız büyük takdir toplayacak. Dekoratif Beton Çiçeklik hediyeniz için şimdiden iç mekan bitkilerini incelemenizde fayda var.

Hayatında sanatsız kalamayanlar sanatı ve sanatçıyı destekleyen, sanatçılar tarafından tasarlanan el emeği, çağdaş sanat akımlarından yola çıkarak üretilmiş soyut çizgilerdeki tablolara göz atmalı. Evlerin özel dokunuşu olmaya aday tablolarımızdan Passion aşkı ve tutkuyu evinize taşıyacak.

Hiç şüphesiz ki aydınlatmalar, bir evin atmosferinin en önemli belirleyicilerinden. Kelebek Dekor koleksiyonunda yer alan tavan aydınlatmaları, masa lambaları ve lambaderler form ve fonksiyonu dengeli bir uyumla buluşturuyor. Estetik ve işlevsel etkileriyle vazgeçilmez parçalar arasında yer alan aydınlatmalar, evinizin stilini güçlendirecek. El yapımı abajurlar ise sevdiğinize sevginizi sunmanın samimi bir yolu. Flora Seramik Abajur sizi ilkbaharda yola çıktığınız bir yolculuğa geri götürürken, Proda ve Lionel Çerçeve ile unutulmaz anılarınız ölümsüzleşecek.

Kelebek Dekor ürünleriyle Evinizde Tek Kalbinizde Tek olana…

Yayınlanma Tarihi: 8 Şubat 2022 Salı