Mutfak Grubu

    • 01

Mutfak Grubu Hakkında

Ailelerin bir araya geldiği en önemli zamanlar öğünlerdir. Bu öğünlerde yemek masaları ya da mutfak masaları etrafında tüm aile bir arada keyifli zamanlar geçirir. Öğünlerinizde hem yemek ihtiyacınız hem de sohbet anlarınız paylaşılır. Bazen sadece bir kahve eşliğinde sohbet edebilirsiniz. Bu anlarınıza eşlik edecek yemek masalarını ve mutfak masalarını Kelebek Mobilya’da bulabilirsiniz. Dilerseniz mutfak masalarını yemek odalarınızda da kullanabilirsiniz.

Mutfak masaları seçimlerinizde mutfağınızın yapısına ve tarzına uygun çeşitleri değerlendirebilirsiniz. Mutfağınızın dekorasyonunda önemli bir yere sahip olan mutfak masaları, tarzının yanı sıra fonksiyonelliği ile de ön plandadır. Mutfak masanızı geniş mutfaklarda mutfağın tam ortasına, dar mutfaklarda da duvar kenarına yerleştirebilirsiniz.

Mutfak masaları farklı boyutların yanı sıra üretildiği malzemeler açısından da çeşitlilik göstermektedir. Mutfağınızın tarzına göre ahşap ya da mermer modelleri inceleyebilirsiniz. Ayrıca mutfağınızın boyutuna göre açılır-kapanır modelleri de tercih edebilirsiniz.

Mutfak masaları her evin olmazsa olmazı. Ancak daha şık bir dekorasyon oluşturması için alırken dikkat edilecek bazı hususlar göz önünde bulundurulmalıdır. Mutfak masanız mutfağınızın boyutuna uygun olmalıdır. Seçtiğiniz mutfak masası mutfaktaki çalışma alanınızı kısıtlamamalıdır.

Mutfak masanızı seçerken dikkat edilecek bir diğer unsur ise masaların temizliğe uygunluğudur. Mutfakta sürekli kullanılan mutfak masalarının temizliğinin de kolay yapılması önemlidir. Lake ya da mermer masa gibi modeller kolay silinebilirlik sunar. Mutfak masanızı alırken mutfağınızdaki dolap ve tezgahların rengi ve modeli de göz önünde bulundurulmalıdır. Aynı renklerde ve tarzlarda seçilen masalar mutfağınızın ferah görünmesini sağlar.

Mutfak tasarımınıza göre hem modern hem de klasik seçimler tercih edebilirsiniz. Minimalist ya da vintage tarzı zamansız tasarımlara sahip mutfak masalarınız ve sandalyeleriniz ile mutfağınızın dekorasyonunu destekleyebilirsiniz. Sandalye sayınızı masanızın boyutuna ve ihtiyacınıza göre belirleyebilirsiniz.

Mutfağınızın vazgeçilmezlerinden olan mutfak masası ve sandalyeler; gündelik hayatın tüm ihtiyaçlarını karşılar. Mutfak masaları ve sandalyeleri küçük mutfakları bile kullanışlı yaşam alanlarına dönüştürmektedir. Ayrıca mutfak masalarınızla mutfağınızın dekorasyonunu tamamlarken; çeşitli aydınlatmalar ve halılar gibi Kelebek Mobilya’da bulabileceğiniz diğer dekoratif aksesuarlarla daha farklı ve şık bir hava katabilirsiniz.

Devamını Oku
Hızlı ve Kolay EVDEN ALIŞVERİŞTE KELEBEK GÜVENCESİ
Ücretsiz Teslimat ÜCRETSİZ TESLİMAT MONTAJ
0850 800 34 87 SORULARINIZ İÇİN CANLI DESTEK HATTI
Güvenli Ödeme 100% GÜVENLİ ALIŞVERİŞ
Visa Card Master Card Bkm Express Garanti Bonus Card Maximum Card Advantage Card Axess Card Card Finans Paraf Card Yapıkredi World Card Bank Card