Alternatif Ödeme Seçenekleri ve Avantajlı Fırsatlar Kelebek’te!

Alternatif Ödeme Seçenekleri ve Avantajlı Fırsatlar Kelebek’te!

Evini güzelleştirmek, yaşam alanlarına şıklık ve üst düzey konfor katmak isteyenler, Kelebek’in alternatif ödeme ve avantajlı fırsatları ile alışveriş keyfini ikiye katlıyor!

Yapı Kredi Kartınız ile Şimdi Alın 2 Ay Sonra Ödeyin

Yapı Kredi kredi kartı sahipleri, Kelebek’ten yapacakları mobilya ve aksesuar alışverişlerinde avantajların tadını çıkarıyor. Siz de Yapı kredi kart kullanıyorsanız ihtiyaç duyduğunuz mobilya ve aksesuarları şimdi alıp 2 ay sonra ödemeye başlayabilirsiniz. Evlerinde vakit geçirmenin değerini bilenler, evde olmayı sevenler, hayalini kurdukları ve çok beğendikleri şık mobilyaları Yapı Kredi kampanyası sayesinde kolayca satın alıyor, evdeki keyiflerini değil ödemelerini erteliyor. Üstelik Mart ayına özel 2 ay ertelemeli alışverişlerde vade farkı da yok!

Kartsız, Kefilsiz Şimdi Alın 3 Ay Sonra Ödeyin

Kredi kartı kullanmayı tercih etmiyor, kefil bulmakla uğraşmak da istemiyor olabilirsiniz. Merak etmeyin, Kelebek evinizi tam da istediğiniz şekilde döşeyip keyifli anlar yaşayabilmeniz için yanınızda! Kart ve kefil olmadan alışveriş yapmak istiyorsanız Kelebek’in sunduğu alternatif ödeme seçeneklerini ve fırsatları değerlendirebilirsiniz. Birbirinden şık mobilya ve aksesuarları arasından zevkinize ve beklentilerinize uygun olanları seçerek ödemelerinizi senet ile gerçekleştirebilirsiniz. Üstelik senetli satış ile satın alacağınız ürünlerin bedellerini 18 aya kadar taksitlendirip ödemelerinizi de 3 ay sonra başlatabilirsiniz.

Garanti BBVA ile Mağazada Alışveriş Kredisi Alın

Yeni evlenecekler, evlerine yepyeni bir tarz, ruh katmak ya da sevdiklerine özel bir armağan vermek isteyenler… Niyetiniz ya da dilediğiniz ne olursa olsun Kelebek ve Garanti BBVA iş birliği sayesinde mobilya alışverişlerinizin ödemesini çok daha kolay bir şekilde yapabilirsiniz. Garanti BBVA, mağazada alışveriş kredisi uygulaması ile mağazadan çıkmadan alışveriş kredisi alarak kartsız, nakit ödemesiz bir alışveriş yapmanıza olanak tanıyor. Böylece kartınızın limitini kontrol etmenize, istediğiniz mobilyayı satın almak için yeterli nakdi temin etmenize de gerek kalmıyor. Kelebek’in ödeme seçenekleri ve kampanyaları ile evinize yepyeni bir tarz kazandırmak artık çok daha kolay, çok daha keyifli! Siz de en yakın Kelebek mağazasını ziyaret ederek ödeme seçenekleri hakkında detaylı bilgi edinebilir, özel fırsatlar ve kampanyalar arasından dilediğinizi seçerek alışverişinizi tamamlayabilirsiniz.

Detaylı bilgi Kelebek mağazalarında!

Size en yakın Kelebek için tıklayınız!

BİR TEK KELEBEK'TE